Arama sonuçları: *

1. tunahanselcuk61

Night Bomb nasıl kullanılmalı

Gece yatmadan önce 1 ölçek olduğunu biliyorum ama ne kadar su ile karıştırmalıyım ?
  2. tunahanselcuk61

Assetto Corsa Map Hatası

3. tunahanselcuk61

...

Merhaba ben yavru bir golden sahipleniyorum sahibi kısırlaştırma şartı işe söyledi bu ücrette bana ait sanırım bunun ücreti ne olur bileniniz var mı dişi golden 4 aylık
  4. tunahanselcuk61

2 Yaşında Golden Sahiplenme

Merhaba sahibinden de 2 yaşında golden buldum temiz bakımlı her ay 2000 tl bakımları varmış daha önce hiç köpek bakmadım ayrı olarak evde kedim var köpeğin arası çok iyimiş kedilerle kedilerin içinde büyümüş daire içinde bakmayı planlıyorum düşünceleriniz neler merak ediyorum
  5. tunahanselcuk61

Kum Torbası Önerisi 120x35

Boyum 1.90 Kütlem 98 bana uygun kum torbası öneriniz var mı 120x35 olsa iyi olur MAX BÜTÇE 750
  6. tunahanselcuk61

Tıraş Makinesi Önerisi

Bütçem 300 güzel bi traş makinasına ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.
  7. tunahanselcuk61

Hepsiburada AR Bilişim vurdumduymazlığı

Pazartesi günü hepsiburada dan bir ürün aldım mağaza ismi AR BİLİŞİM kargomu 1 haftadır göndermedi bırak göndermeyi gidip şubeye vermeye bile tenezzül edilmedi.
  8. tunahanselcuk61

iPhone 13 cihazım hala açılmadı 4 gün oldu

4 gün oldu telefon hala açılmadı? Bir bilgi de sunulmadı bizlere açılacak mı açılmayacak mı milleti bekletiyorlar kapatmaya gelince o gece 00:01 de kapatırlar.
  9. tunahanselcuk61

Sahibinden domain kaptırdı

Sahibinden domain kaptırdı ABDli şirkete sizce sonuç ne olur geri alabilirler mi ismi
  10. tunahanselcuk61

Böyle bir sistem dizdim nasıl

Asus Prime B450M-A II G.Skill Ripjaws 2x8 3200 cl18 Ryzen 3 3100 Sapphire Pulse Rx 580 8GB Rampage 600W Psu
  11. tunahanselcuk61

Takım Taklavat Seti..

Her evde lazım olan takım çantası seti istiyorum elektronik aletleri çok söken takan biriyim arada evde hobi olarak takımlarla uğraşıyorum bunun için bir takım çantası seti istiyorum çanta var içindekiler lazım yardımcı olursanız sevinirim. ( İçinde bir tane kalem şarjlı tornavida olursa süper...
  12. tunahanselcuk61

BİLGİSAYARI KAÇA SATARIM

BEYLER BU GÖRSELDEKİ BİLGİSAYARIMI NE KADARA SATARIM İKİNCİ EL OLARAK BİLGİSİ VEYA ÖNERİSİ OLAN VARSA YAZABİLİR Mİ ? ASUS PRİME B365M-K İ5 9400F CORSAİR 8GB 3200MHZ XFX RADEON HD 6850 1GB 256 BİT 2 TANE 120 SSD 1 TANE MEKANİK 500GB 450W POWER 1 TANEDE FAN KONTROLCÜ
Top Bottom