Neler Yeni

2 Yaşında Golden Sahiplenme

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Merhaba sahibinden de 2 yaşında golden buldum temiz bakımlı her ay 2000 TL bakımları varmış daha önce hiç köpek bakmadım ayrı olarak evde kedim var köpeğin arası çok iyimiş kedilerle kedilerin içinde büyümüş daire içinde bakmayı planlıyorum düşünceleriniz neler merak ediyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ayy çok şekerr! Köpek sevmem ama golden ve huskyler bir başka

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,042
İsim
Taha Efe

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Merhaba sahibinden de 2 yaşında golden buldum temiz bakımlı her ay 2000 TL bakımları varmış daha önce hiç köpek bakmadım ayrı olarak evde kedim var köpeğin arası çok iyimiş kedilerle kedilerin içinde büyümüş daire içinde bakmayı planlıyorum düşünceleriniz neler merak ediyorum
bende husky ve golden kırması var 6 aylık kedilerle ve ya başka bir hayvana zararını görmedim aksine hep oyun oynamak istiyor gönül rahatlığıyla besliyebilirisniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende husky ve golden kırması var 6 aylık kedilerle ve ya başka bir hayvana zararını görmedim aksine hep oyun oynamak istiyor gönül rahatlığıyla besliyebilirisniz
Pismi acaba köpek bir zorluğu var mı sonuçta dairede beslenecek

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Hocam evde çok zor ya bahçeli olsa neysede apartman dairesinde köpek zor oluyor (iri köprkler) bende 2 kedi var kedi rahat da işte köpek olunca biraz daha doğa hayvanı

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,497
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sosyal sevecen bir türdür zamanında sahiplenmeye niyetlenmiştim ve hakkında çok şey araştırmıştım gittik sonunda jack russel aldık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayy çok şekerr! Köpek sevmem ama golden ve huskyler bir başka
Şimdiden gay moduna girmiş.

Top Bottom