Arama sonuçları: *

1. ahmet enes çakırcı

İngilizce için kolayca slayt nasıl yapılır

türkiyenin herhangi bir ilinin ingilizce bir sekilde slaytı gerekıyo nerden bulabılırım powerpoint falan anlamıyorum hiç
  2. ahmet enes çakırcı

Bu anydesk link sağlammı?

arkadaş la anydesk den işimiz var indireyim diye bunu atti sağlammı https://dosya.co/712krbpxbw24/AnyDesk.exe.html
  3. ahmet enes çakırcı

2 haftadır gym e gitmiyorum

gyme başlarken çok hevesliydim severek gidiyodum sonra bi anda saldım 1 ay falab gittim gerçekten değişim istiyorum o yüzden 6 ay aldım pazartesi başlıcam tekrardan bu 2 haftalık kayıp değişime gelişime çok etki etmişmidir şuan kolum 28 hedefim 35 36 boyum 1.83 kilom da 65.5 bi 75 80 kilo olmam...
  4. ahmet enes çakırcı

101 Nasıl öğrenebilirim

Abimlerle hep okeye gidiyoruz ve her seferinde hala öğrenmedinmi diyolar hep yancıyım hepde 1 kişi eksik oluyo onada ben geçmem lazim nasil ogrenebilirim
  5. ahmet enes çakırcı

Din Kültürü Hocam Dersde Filistin Marşı Açıyor

Din kültürü hocam 60 yaşlarında kapalı menapoza girmiş bunamış bi kadın derse gelir gelmez tahtadan Filistin marşı açıp ders sayfasına dönüyo son ses arkada çalıyo ve habire anlatıyor kardeşlerimiz falan diye,bende bundan rahatsız olduğum için hocam biz filistinli değiliz filistin marşı niye...
  6. ahmet enes çakırcı

Meclis Üyeleri Çakar Takabilirmi

soru başlıkta meclis üyeleri çakar takma iznine sahipmidir
  7. ahmet enes çakırcı

İnstagram takipçi bot konusunda yardım edermisiniz

abim var onun berberinin hesabına bot basıcaz en az 15k takipçi nasıl basabiliriz yardımcı olabilirmisiniz şimdiden iyi akşamlar
  8. ahmet enes çakırcı

Nargile Cafe instagram hesabı oluşturma yardımcı olurmusunuz?

iyi akşamlar öncelikle babam nargile cafe sahibi yerimiz başka bir yerdeydi şimdi değiştik taşındık bi instagram hesabı açmak istiyorum logo gerek ve hiç anlamıyorum paylaşımlara başlıcam yarın yardımcı olabilirmisiniz birde takipçi olayını nasıl halledebilirim iyi akşamlar tekrardan
  9. ahmet enes çakırcı

Hakaret ettiğimiz kişi savcılığa verecek?

küs olduğum bi kız arkadaşım var arkadaşımın telefonundan buna 3 tane çok çirkin olduğu bi resim attık bide abla çok yakışıkşı çıkmışsın yazdık bide türkü söyleyen diyarbakırlı kürt travestte benziyorsun dedik kız engelledi annesi aradı kapadık ve whattsaptan yazıyor polise vericem diyor...
  10. ahmet enes çakırcı

Nasıl 250 puan alırım?

Pazar günü lgs ye gireceğim bugüne kadar kitap yüzü açmadım dershaneye gidiyorum şuana kadar en yüksek deneme sonucum 257 abim benden o kadar ümitsizki lgs den 250 al İPhone 14 alacağım dedi ne yapsam 250 alırım şuan kendimin lgs de 200 220 alıcağımı düşünüyorum
  11. ahmet enes çakırcı

İstanbul da lunapark önerisi

4 arkadaş gidicez vialand yaş tutmuyor nereye gidebiliriz Avrupa yakası olursa iyi olur
  12. ahmet enes çakırcı

Diddy Butik Güvenilirmidir Alan Oldumu?

Diddy butikten az önce bir polo yaka t tshirt sipariş ettim kapıda ödeme güvenilir mi?
  13. ahmet enes çakırcı

Hangi İnstagram sayfasından kıyafet almalıyım

Nike adidas puma satan ucuz kaliteli bir yer varmı eşofman takımı yağmurluk tshirt falan alıcam İnstagram dan
  14. ahmet enes çakırcı

Kilo almak istiyorum.

Yaşım 14 boy 1. 78 kilo 53 boya göre kilo çok az neredeyse kilolu bir insanın yediği yemekten daha fazlasını yiyorum ama kilo alamıyorum heryerim kemik böyle obez de olmak istemiyorum ama en azından böyle tombullaşmak istiyorum e az bi 65 kilo 70 kilo olmam lazım nasıl olucam
  15. ahmet enes çakırcı

San Andreas hali varmıdır bunun

Abdullah abinin story de paylaştığı vice citynin ışıklı san andreasından varmıdır
  16. ahmet enes çakırcı

Bıyıklarımı napıcam?

14 yaşındayım biraz bıyığım var kötü duruyor ne yapmalıyım jilet daha çok çıkarır falan diyor annem berberde ağdayla falan alayımmı
  17. ahmet enes çakırcı

Annem mesajlarımı okudu napıcam

Annem İnstagram daki mesajlarımı okudu cinsel falanda vardı yaş 14 geldi çok kızdı yaşın kaç başın kaç dedi biz seni böylemi büyüttük dedi telefonuda alıcam dedi ve dindar bi aileyiz çok utanıyorum nabıcam konuştuğum kızıda okula gelip rezil edicem dedi
  18. ahmet enes çakırcı

İnstagram şifre değişince başka cihazlardan çıkış yaparmı

Annemin cihazında giriliydi hesabım okudu tüm yazışmaları geldi çok kızdı şifreyi değiştim çıkmışmıdır ondan
  19. ahmet enes çakırcı

Maçdan önce enerji için ne yapılmalı

Arkadaşlar yarın beden var maç yapıyoruz ben çok koşuyorum bazen öyle Bi kötü oluyorum ki maçta ölücem diyorum nefes alamıyorum tükeniyorum maçdan önce ne yapmalıyım muz falan
  20. ahmet enes çakırcı

E-nabız şifresi nasıl alınır

14 yaşındayım kendi e nabızıma girmem lazım şifre nasıl alabilirim
Top Bottom