Arama sonuçları: *

1. Alina

İtopya İle Yaşanan Mağduriyet.

Merhabalar bildiğiniz üzere 05.09.2020 tarihinde sipariş verdiğim DA-3 sistem elime 6 gün içerisinde ulaştı ve hasarlı bir şekilde gelmişti ve hasar tutanağı tutup göndermiştik. Buraya kadar bir sıkıntı yok fakat aradan tam olarak 9 gün geçti ve bize geri dönüş sağlanmadı , hâlbuki bize dönüş...
  2. Alina

DA-3 Sistem alanların deneyimleri

Merhaba arkadaşlar, DA-3 sistem alıp eline ulaşan var ise sistemde driverların ve işletim sistemin durumunu , işlemci ve ekran kartının sıcaklık ve performans durumunu , bunun yanında birde yaşadığı sorunları yazabilir mi ?
  3. Alina

Yeni sisteme benchmark testi yapmak ne kadar önemli ?

Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz gibi DA-3 geldi ve hasarlı olduğu için gönderilecek ve yeniden gelecek . Sizce sistem gelince benchmark testi yapmalı mıyım ? Bana garip geliyor sonuçta bir sıkıntı varsa belli eder ve oyunlardaki fps lerden belli olur. 1599858047 Daha çok insanın içi rahat etsin...
  4. Alina

Yeni sistem geliyor

Beyler yeni sistem geliyor Abdullah abi hikayede paylaştı bence ya 2.el RX 570 li r5 1600 lü ki onun benzerini yaptı birdaha yapmaz yada apu sistem ama 4.nesil ile 1599485793 Sizce ne olacak ?
  5. Alina

Her Bilgisayarda Bulunması Gereken Programlar

Merhaba arkadaşlar Yeni sistem (DA-3) şuan hazırlanıyor ve bu süreçte aklıma gelen sorulardan birtanesi ise şu ; her bilgisayarda bulunması gereken programlar. Cevaplarınızı bekliyorum dostlar.
  6. Alina

Sonunda Hayalimi Gerçekleştirdim

Merhaba dostlar, Uzun süredir istediğim sistemi alabildim ve şuan muhteşem bir heyecan içerisindeyim. tabii ki DA-3 aldım ve gerçekten memnunum. Sizinde gerçekleştirdiğiniz bir hayaliniz varsa yazabilirsiniz
  7. Alina

Sizce yeni sistem ne zaman çıkacak ?

Arkadaşlar sizce yeni sistem ne zaman çıkacak.
  8. Alina

Ryzen 3 3100 vs ryzen 5 3400 g

Merhaba Sizce ryzen 3 3100 + RX 570 almakmı? Yoksa ryzen 5 3400g ile apu sistem kurup ileride ekran kartı almak mı? İki işlemci arasındaki mimari farkını anlatabilecek biri yazarsa sevinirim
  9. Alina

Bu bilgisayar alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar Aşşağıya bıraktığım linkteki bilgisayar baya iyi bir fiyata sahip sizce alınır mı ? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-toplama-oyuncu-bilgisayari-1060-6gb-plus-ryzen-5-791767569/detay
  10. Alina

Apu Sistem Önerileri

Merhaba dostlar Apu sistem toplamak istiyorum Sistemde ; -Ryzen 5 3400 g -Asus B450 anakart -16gb 8×2 (3000 MHz) -240 GB SSD -300 watt PSU Olacak . Sizce bu sistemle nasıl bir performans alabilirim ? (Bu arada bunun yerine ryzen 5 1600 af + RX 570 sistem de olabilir) Cevaplarınızı...
Top Bottom