Neler Yeni

İtopya İle Yaşanan Mağduriyet.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Merhabalar bildiğiniz üzere 05.09.2020 tarihinde sipariş verdiğim DA-3 sistem elime 6 gün içerisinde ulaştı ve hasarlı bir şekilde gelmişti ve hasar tutanağı tutup göndermiştik.
Buraya kadar bir sıkıntı yok fakat aradan tam olarak 9 gün geçti ve bize geri dönüş sağlanmadı , hâlbuki bize dönüş sağlanacağı yazıyordu .
2 gündür biz aradık ve bize yine aynı şekilde ürünün ellerinde olduğu söylendi ve işlemler yapılınca atanacağı söylendi, bugün aradığımızda ise ürünün ellerine daha yeni ulaştığı ve kontrolün yeni yapıldığı söylenip en geç haftaya cumaya kadar bu konu ile ilgili bilgilendirileceksiniz dendi .
Bu süreç nereye kadar uzayacak bilmiyorum ve şuan ellerinde bekletiyorlar gibi geldi.
Ayrıca 14 günlük süreç bu sürecin içine dahil mi diye sorduğumuzda bize tam olarak şu dendi " sizi hafta içi arayacak arkadaşlara belirtirseniz size bu konuda yardımcı olurlar"( biz değişim istedik )
Görüldüğü üzere benim canımı sıkan bir belirsizlik var.En başından beri hiçbir şekilde bilgilendirirlmedik ve şuanda gerçekten çok üzgünüm , inşallah haftaya bizi bilgilendirirler ve daha fazla uzamaz.
@Abdullah Hacıgül abi nin sistemini uzun süredir bekliyordum ve kötü bir deneyim yaşamak beni cidden mağdur etti.
Tabikide bu olayın sorumlusu asla ve asla Abdullah abi olamaz .
Burada 2 sorumlu var.
1-Kargo firmasının rezalet bir çalışma sistemi olması ve kargoya zarar vermeleri.
2-İtopya nın ilgisizliği.
Umarım herkes sorunsuz bir şekilde sistemini teslim alır .

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda çözülür.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Gerçekten haksızlığa gelemeyen birisiyim.
İtopyadan bunu asla beklemezdim umarım bu sorunu çözerler .
Kim bilir kaç kişi bu şekilde mağdur oluyor (İtopya için değil)

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Geçmiş olsun kasa eline ulaştığında açtığın postu takip etmiştim umarım en kısa sürede sorunun çözülür cidden can sıkıcı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstanbulda yaşıyorsan eğer mağazalarına git bi belki bir şey değişir.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Eğer bu süreç daha berbat bir hâl alırsa Abdullah abi den yardım istemek zorunda kalacağım.
Kötü bir durum düşünsene paranı biriktirmişsin oyunları ultra ayarda oynamak hayaliyle sistemi satın alıyorsun ve kargo hasarlı geliyor teknik servise gönderiyorsun cevap yok beklemekten sıkılıyorsun ve bütün hayallerin burnundan geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,579
Üyeler
140,662
Son üye
SlowSayy
Top Bottom