Neler Yeni

İtopya müşteri memnuniyetsizliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa ÖZŞAHİN
Bütçe
2880
İtopya.com dan gigabyte RTX 2060 ekran kartlı sistem aldım ve aradan 1,5 ay geçtikten sonra yüksek grafik ve oyunlarda fark ettim ekran kartım çok ısınıyor çok ses çıkartıyor ısındıktan sonra ve itopya.com ürün hakkında gönderim de bulundum onlarda hiçbir şekilde ilgilenmediler hep beni ilgilendim çağrı merkezleri rezalet bağlanmak için bir saat bekledim bağlandıktan sonra mail bize bildirin dendi mail attım dönüş yapılmadı sonra farklı farklı mail adreslerinden 7 tane olmak üzere her birinden mail attım tekrar ve cevap verilmedi 1 hafta boyunca ondan sonra tekrar çağrı merkezden aradım her araman da zaten en az 50 dakikam gitti ve sonra dediler tekrar bağlandığında mail atmanız gerekiyor ve ben de mail attım defalarca ama herhangi bir yanıt gelmedi dedim tamam dediler biz bildireceğiz mail spama düşmüş ondan sonra tekrar yine aynısı oldu ne dönüş yaptılar ne aradılar yine aradım bu sefer ürünü bize gönderin dediler ve ürünü gönderdim adreslerine ondan sonra arena bilgisayar garanti kapsamında olduğu için onlar da oraya gönderdiler sonra ben bunu seri numarası üzerinden takip ediyorum üzerine yapılan işlemleri 25 12 2020 günü sisteme ürün arızalıdır parasını iade edin dendi ve ben bu ürünü 10 Ekim'de aldım aldığımda RTX 2060 ekran kartı 2880 TL'di ve sistemi ben taksitle aldım bu yazan peşin fiyatı 12 ay takside böldüğüm için bu 2880 TL bana faiz oranıyla daha pahalıya mal oldu ve sitelerinde de hala aynı model ekran kartı 3900 TL ye bulunmasına rağmen değişim yapılmadı bu önümüzdeki hafta içi iade de bulunuyorlar. Bu benim suçum değil geçen sene çıkan bir ekran kartının nasıl sıfırı elinizde olmaz ve her halükarda ben bir buçuk aydır bilgisayarım çalışmadı bekliyorum Bu mağduriyetimi nasıl gidecekler ben bunlardan hiçbir şekilde memnun değilim hiçbir zaman da bunlar Bu saatten sonra itopya.com u kimseye önermiyorum bu konuda müşteri memnuniyetleri sıfır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,918
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom