Arama sonuçları: *

1. M

Bilgisayarda ki sorun ne ??

2 gün önce ince hesaptan arc a750 i5 12400f li bir sistem aldım vatandan da Asus marka 23.8 180hz IPS bı monitör aldım dün sabah çok güzel calisirken akşam görüntü gitti dp ve güç kablosunu takip cikardim geri geldi 2 saat sonra görüntü geri gitti tekrardan kabloları çıkarıp taktım ama gelmedi...
  2. M

Dijital koddur fiziki ürün dehild ne demek?

İnce hesap tan PC alacağım ama sepette dijital koddur fiziki ürün değildir ne demek acaba?
  3. M

Vatandan Hagi sistem alınır ?

Vatandan sistem alacağım bu sıralar iyi fiyata güzel sistemleri var gidip alacağım ama arada kaldım 5600 rx6600'mü ? İ3 13100f rx6700'mü? Çok arada kaldım arada 300-400TL fark var sizce hangisi ? Yayın ve oyun için alacağım normalde Nvidia almam gerek yayıncılık için ama bütçeme düzgün Nvidia...
  4. M

Sizce bu 2. El sistem alınır mı ?

İşlemci - AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4 MPK İşlemci *Ekran Kartı - Asus Rog-Strix-RTX2070S-A8G-Gaming GeForce RTX 2070 Super 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran K *Gaming Anakart - Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart *RAM - 2 adet Team T-Force Vulcan...
  5. M

Hangi sistemi almalıyım?

Oyun ve yayın için bir sistem alacağım ama arada kaldım sizce hangisi? (Vatanda ki tek sistem 2 fotoğraf koydum çünkü ekran kaydına tüm'ü sığmıyor) Yayın yapacağım için AMD almak istemiyorum ama rx6700xt 4060'a göre çok daha iyi bir ekran kartı oyun performans'ı olarak üstün 12400f de...
  6. M

Am4 Sistem Mi Almalıyım? Yoksa Am5 Mi ?

28k bütçem var yayıncılık ve oyun için sistem alacağım 4060 5600 lü 1tb b550 li sistemle 22-23k arasında 4060 7500f a620 1tb li sistemler 26-27k arasında 4060 5600 lü sistem alırsam (22.782TL GAME GARAJ) işlemci soğutucu (thermalright assassin king) kulaklık (havit gamenote h2002p) 2...
  7. M

26.000 TL'ye DDR5 Sistem Önerisi Verir Misiniz?

26k bütçem var Max 27.5k olabilir daha fazla arttıramam ddr5 sistem istiyorum işlemci konusunda Intel tarafında i3 onermesseniz sevinirim yayın ve oyun için alacağım sadece kasa istiyorum ekran kartı AMD Nvidia farketmez yayın yapacağım için Nvidia daha iyi ama profesyonel yayın yapmayacağım...
  8. M

24k hazır sistem önerisi

24k bütçem var çok çok zorlarsam 25k olur 100tl bile üstüne çıkamam bu fiyata alabileceğim en iyi sistem nedir ? Yayıncılık ve oyun kullanacağım şimdiden teşekkürler
  9. M

23.5k ddr5 sistem önerisi

Ddr5 sistem önerisi istiyorum 23.5k bütçem var Max 24.5k falan olabilir ddr5 sistem istiyorum uzun süre kullanacagim icin güncel olmasın istiyorum yayıncılık falan yapacağım biliyorum AMD kötü ama bana hiç fark etmez tek yapacağım şey OBS den ayını baslat ve durdur diyip kesit paylaşmak olacak...
  10. M

Am4 ddr4 yerine am5 ddr5 alınır mı ?

Yeni bor PC alacağım 23k bütçem var ama kararsızım cunki 25k verip am 5 ddr5 sistem alabilirim hem daha guncel bir sistem olur ve uzun ömürlü olur ama 2k içinde en az 3 ay beklemem gerek ve PC fiyatı nolur bilmiyorum am4 ddr4 tarafinda 23k ya çok güzel sistemler var ama ddr6 2025 yilinda çıkış...
  11. M

PC almak için beklemelimiyim ?

Donanım arşivinin videosu'nu şimdi izledim pc'lerin şuan satışı çok az olduğu için fiyatın baya dusuceginden bahsetmiş kısaca şimdi fiyat düşüşü ve Türkiye'yi yan yana getirmek çok çok zor Haziran sonu temmuzun bası gibi 23k falan sahip olacağım sizce beklemelimiyim? Yoksa 23k ya 4060ti 8gb 5600...
  12. M

25k hazır sistem önerisi

25k-25.5k arası bir hazır sistem istiyorum kasa istiyorum sadece 2. El de onerebilirsiniz 1 yıl kullanımı geçmemiş sistem önerisi şartıyla kabulum ekran kartı Nvidia olursa sevinirim yayın falan da yapacağım için AMD istemiyorum teşekkürler
  13. M

24.5k hazır sistem onerisi

24.5k-25k arasında sistem önerisi istiyorum kasa istiyorum sadece monitör falan hepsi var yayın ve oyun için istiyorum Nvidia ekran kartına sahip bir sistem olursa iyi olur yayınlar yapacağım cunki teşekkürler
  14. M

23.5k sistem önerisi istiyorum

23.5k bütçem var Max bütçem 24.5k olur daha fazla olmaz maalesef oyun ve yayın için kullanacagım teşekkürler
  15. M

Hazır sistem önerisi ?

22k bütçem var sadece kasa istiyorum ekipmanlarim falan var yayın yapacağım için ekran kartı Nvidia olursa sevinirim bütçemi zorlarsam.max 22.5k olur daha fazla olmaz teşekkürler
  16. M

Sizce 2. El alacağım sistem performansı düşük mü ?

Merhabalar yayıncılık ve oyun için bı sistem alacağım 2. El de 3060 i5 12. Nesil bir sistem buldum 17.000tl pazarlikla 16.000tl yaptım ama ilandaki fotoğraflara bakdigim zaman PC internet kafede fotoğrafı çekilmiş satıcının dediğine göre 2 ay kullanmış büyük ihtimalle internet kafede kullanilmis...
  17. M

Alacağım sistem ve aksesuarlar için son kez öneri

Yayın ve oyun odaklı olacağı için böyle seçtim parçalar hakkında öneri yapabilirsiniz her şey dahil Max toplam fiyat 24k teşekkürler Sistem: Kulaklık: mikrofon olmadığı için kaliteli mikrofonu olan bir kulaklık seçmeye çalıştım...
  18. M

Yayın için bu sistem yeterli midir ?

SSD yi kioxia 1tb ile değiştireceğim aldığım da oyun oynarken yayın açmak için ve yayınlarda oynadığım oyunların kesitlerini sosyal medya ya paylaşmak için kullanacağım sizce alınır mı ?
  19. M

Sıfır sistem mi almalıyım yoksa ikinci el sistem mi almalıyım?

Merhabalar hem oyun oynamak ve yayın yapmak istediğim için bir PC almak istiyorum butcem 17.000tl itopyada Inter arc a750 r5 5500 lü sistem buldum 16.000tl ye r5500ü 5600 yaparsam 17.000tl oluyor ama yayın yapacağım için Nvidia daha mantikli geliyor o zaman da 2.el almam gerek 2. Elde i5 12400f...
  20. M

PC önerisi istiyorum

15k param var oyun ve yayın falan yapacağım genel olarak ağır oyunları oynamıyorum hoşuma gitmiyor 2. El önerisi yapacaksaniz şehir adana olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
Top Bottom