Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Uygun fiyatlı hazır akıllı ev sistemleri öneri

Dostlar elektrikçiyim ve akıllı ev sistemleri işinede girmeyi planlıyorum bildiğiniz kurulumu kolay ve maliyeti uygun olan bi marka sistem önerisi olan var mı? Evlere servis vericem
  2. Göktürk ArdaHan

Bosh GBH187-li Alınır Mı 13K Bütçe Hilti Öneri

Bosh GBH187-Lİ Amazonda 10400Tl 13k Bütçem Var Elektrikçiyim Delik Delme Kırmada İşimi Görse Bana Yeter Öneriniz Var Mı?
  3. Göktürk ArdaHan

Farklı Değerlere Sahip Adaptör Ve Trafoyu Birleştirirsek Ne Olur?

Ne Olur Farklı.Trafo Ve Adaptörü Paralel Bağlarsam Amperi Yükselticem Punta İçin
  4. Göktürk ArdaHan

XL-4015 YÜKSELTİCİ VOLTAJ ARTMIYOR?

Dostlar XL-4015 9V 1A Adaptör Bağlı Çıkıştan 9V Üstü Alamıyorum? Ama Altını Alabiliyorum Ve Elimde İki Ölçü Aleti Var Biri Mutli Metre Ve Amper Göremiyorum Cihaza Tutunca? Birde Bu 2.ışık Ne Anlama Geliyor Üst 2. Alt Akımı Artırınca Açınca Voltaj Düşüyo Azaltınca Voltaj Eski Haline Geri Geliyo...
  5. Göktürk ArdaHan

Pillerde 1S2P 2S4P Nedir

Beyler Olay Şu 1s2P 2S 4P Diyoya Bunu Nere Göre Veriyo Yani Mantıken _+_+__-__+ | | | | | | | | PİLLER _-__-__+__- bu Pil Devresi Diyelim Burda Bu S Ve P Olayını Nasıl Neye Göre Sayıyoz Bu Seri Ve Paralel Karışık Bir Pil Bağlantısı Diyelim S'ler Neye Göre P'Ler Neye Göre Hesaplanıyo?sayımı...
  6. Göktürk ArdaHan

Çıraklık Okulu Elektrik Bölümü Mevzunu Yetkileri Nelerdir?

Dostlar Ben Mesleki Eğitim Merkezi Okulunda Okuyorum Elektrik Üzerine Ve Bu Senem Son Kalfalık Belgemi Aldım Bu Senede Ustalık Belgemi Alacağım Fakat Aklımı Karıştıran Şey Şu Pendik Bahçelievler Mesleki Eğitim Merkezi Okulundan Ustalık Belgesi İle Mevzun Olduktan Sonra Elimde Elektrik Üzerine Ne...
  7. Göktürk ArdaHan

12.Sınıf Elektrik Stajer Açıkta Kaldım

Dostlar 12.Sınıf Elektrikçiyim Fakat Açıkta Kaldım Eski İşyeri Parayı Vermediği İçin Çıkmak Zorunda Kaldım Fakat Şimdide Çevrede Stajer Arayan Yer Yok Açıkta Kaldım Böylesi Bi Durumda Ne Yapabilirim? Şurda Okulların Bitmesine Az Kaldı.
Top Bottom