Arama sonuçları: *

1. Mert5858

Format atarken ssd gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmak istiyorum ama format ekranında ssd disk gözükmüyor, harddisk ile denedim diski gösteriyor format ekranında, ama ssd gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz ? Anakart: Gigabyte ga-945gcm-s2l İşlemci: İntel Pentium E6500 Ram: 4 GB 2x2 Ekran Kartı...
  2. Mert5858

Eski işlemciye format atma

Merhaba arkadaşlar ben Bilgisayarıma format atmak istiyorum ama işlemcim eski olduğu için format atamıyorum işlemcim intel pentium e6500 yardım edebilirmisiniz
  3. Mert5858

USB kurulum desteklemeyen işlemci

Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmak istiyordum çünkü ssd açılmıyordu, ve format atmak için flash Bellek hazırladım ve kurulumu yaparken ssd ekranda gözükmüyordu. Ve araştırdım internetten irst dosyası indirip denedim yine olmadı, flash bellekte bir sorun yok diğer bilgisayarda...
  4. Mert5858

Masaüstü bilgisayarım açılmıyor nedeni ne olabilir ?

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarım açılmıyor, açılışta sadece kod ekranı geliyor fakat daha sonra 10 saniye kadar siyah ekran kalıyor sonra monitör kapanıyor sizce neden olabilir yardım edermisiniz ? Çözmek için yaptıklarım ; Bios ayarlarını yapmaya çalıştım her ayarı yaptım ama olmadı, Format...
  5. Mert5858

Masaüstü bilgisayarım açılmıyor nedeni ne olabilir ?

Masaüstü bilgisayarım açılmıyor, Ekrana kod yazıları geliyor fakat sonra açılmıyor monitör kapanıyor. Bundan 3-4 hafta öncesine kadar bir sorun yoktu ama şimdi açılmıyor. Format atmayı denedim ama kod yazılarından sonra format menüsü gelmiyor Tüm fişleri çıkarıp taktım Kasa içindeki ram leri...
Top Bottom