Neler Yeni

USB kurulum desteklemeyen işlemci

Emika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emika
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmak istiyordum çünkü ssd açılmıyordu, ve format atmak için flash Bellek hazırladım ve kurulumu yaparken ssd ekranda gözükmüyordu. Ve araştırdım internetten irst dosyası indirip denedim yine olmadı, flash bellekte bir sorun yok diğer bilgisayarda çalışıyor, ve internetten baktığımda sanırım İşlemci desteklemiyormuş. Yardımcı olabilirmisiniz ?

İşlemci: Intel Pentium E6500
Anakart: GIGABYTE ga-945gcm-s2l
Ssd: HP 240 GB SSD
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 430

Elimde bir de harddisk var önceden kullanıyordum, onda denedim sorun yok ve harddisk ve ssd yi bağladım, harddisk açıldı ve, ne aygıt yöneticisinde nede bu bilgisayar kısmında ssd gözükmüyor, disk yönetimindede baktım ama gözükmüyor.

Emika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emika
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman biosunuz ile uyumsuzluk olabilir ssdnin yazılımıyla arasında. Başka bir bilgisayara takma imkânınız var mı? Birde disk biosta görünüyor mu?
Evet disk biosta görünüyor, harddisk taktım bir sorun yok açılıyor fakat ssd açılmıyor. Ssd Bundan 3-4 hafta öncesine kadar açılıyordu

bydrzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ozan Baydar
SSD bozulmuş muhtemelen. Harici bir disk kutusu al ucuz yollu 2,5" onunla dene SSD yi kesin sonuç alırsın.

Top Bottom