• A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartı için undervolt başlıklı bir konu açtı.
      Ekran kartım 4070 Super ekran kartımı daha yeni aldım açıkcası 75 78 dereceleri görüyor tam perfonmansda ve fazla olduğunu düşünüyorum ve dereceye bakmaktan...
    • A
      anonim08, Ekran kartım için undervolt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam bilgim yok bu konuda , o dedğiniz "o yüzden daha yüksek fan profili için OC modunda kullanabilirsiniz." bu direk kartın stok halinde mi oluyor yoksa...
    • A
      anonim08, Ekran kartım için undervolt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam genelde sistem toplama videolarında 68 69 derece olduğunu gördüm ve benimde bu dereceleri görmem garibime gitti ve açıkcası biraz endişelendim onun...
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartım için undervolt başlıklı bir konu açtı.
      Ekran kartım 4070 Super ekran kartımı daha yeni aldım açıkcası 75 78 dereceleri görüyor tam perfonmansda ve fazla olduğunu düşünüyorum ve dereceye bakmaktan...
    • A
      hocam ufak bir araştırma yaptım ben değerlerin normal olarak gözüküyor boost clock mhz değeriymiş o yükte normal olarak kendini oc ediyor benim fikrimce...
    • A
      anonim08, Ekran kartı boost clock başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      4070 Süper msi
    • A
      anonim08, Ekran kartı boost clock başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      1709769848 Hocam şuan PC basinda değilim yarın forumda aktif olursanız yollayim 1709770048 Hocam şöyle.veriyim birde yüke binince 10500Mhz memory clock...
      • Ekran görüntüsü 2024-03-07 031041.png
    • A
      anonim08, JBL 570BT Alınır Mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam JBL Pişman olmazsınız ancak bu modeli kullanmadim ama başka cihazdan başka cihaza bağlanirsa sürekli kulaklık bozulabiliyor 510bt kullanırken başıma...
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartı boost clock başlıklı bir konu açtı.
      4070 Süper 2505 Boost Clock sayısına sahip yüke binince 2700 2800 MHz görüyor bu zararlı bir şey mi normal bir şey mi ?
    • A
      anonim08, Ekran kartı undervolt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      4070 Super hocam
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde Ekran kartı undervolt başlıklı bir konu açtı.
      Hocalarım Merhaba , Ekran kartımın boost clock hızı 2505Mhz ekran kartı yüke binince 2700Mhz oluyor undervolt yapıcam ama undervolt yaparken kendi boost...
    • A
      anonim08, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Hangi çözünürlükte oynamalıyım? başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar , Last Of Us Part 1 oyununda sanal çözünürlük ile 2k da Min 90 Ortalama 100 - 110 Fps civarı alıyorum ve ekran kartı tam gücünü kullanıyor 1080p de...
    • A
      anonim08, Bellek (RAM) kategorisinde Hi Level Ram alınır mı başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar , Yeni bir sistem aldım içinde DDR5 5200Mhz Tirium Hi Level 2x16 Ram var ilerleyen vaadede sıkıntı çıkarır mı sorun çıkartır mı ? Dandik bir marka mı
    • A
      anonim08, Ekran Kartı kategorisinde 4070 Süper hangi işlemciyle uyumlu başlıklı bir konu açtı.
      Dostlar Selam , 7500f işlemcisi 4070 süperi çok rahat besleyebiliyor ama 2k da , 1080p de bazı oyunlarda darboğaz yapıyor 1080p de darbogaz yapmaması için...
    • A
      anonim08, Monitör kategorisinde Sanal çözünürlük yapınca görüntü bozulur mu ? başlıklı bir konu açtı.
      Monitörüm 1080p destekliyor ama ekran kartım 4070 olduğu için bu ekran kartının 2k hakkı oldugunu düşünüyorum , 2k çözünürlük yapabilmek için sanal...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,650
Üyeler
140,681
Son üye