Arama sonuçları: *

1. Ömer Faruk Avcıoğlu

Sistemimde 250 fps almam gerekirken 130 fps civarı alıyorum yardım

Asus rog strix rx 570 8gb Amd ryzen 5500 B450m s2h 2x8 XPG 3200mhz ram 144hz 1ms monitör Valorant m2 ssd ye kurula ancak m2 ssd de 10gb boş yer var Bu sistemde ben valorantta kaç fps almam gerekir ben 130-160 fps arası alıyorum ve hiç akıcı değil 144 hz dp takılı olmasına ramen sorun neyden...
  2. Ömer Faruk Avcıoğlu

Valorant fps sorunu takılma

Abilerim benim Amd ryzen 3 3100 işlemcim vardı sattım amd ryzen 5 5500 e geçtim daha bu gün ilk testlerini yaptım ben daha önce valorantta 90-130 fps arası fps ler alıyodum şimdi yeni işlemciye geçtim heralde artık sabit 144 alırım dedim ama beklediğimden çok az alıyorum yine fps i yani şöyle...
  3. Ömer Faruk Avcıoğlu

Laptopum açılmıyor Yardım !!!

Bilgisayar açılırken böyle bir sorun alıyorum sistem bulunamadı tarzı bir şey yazıyor ben bilgisayarı en son kapattığımda her şey yolundaydı ertesi gün açtım böyle yazıyor internetten çözümüne baktım boot menüsünde sistemin kurulu olduğu diskin en üstte olduğundan emin olun diyodu yaptım yine...
  4. Ömer Faruk Avcıoğlu

Kasamın Işıkları yanmıyor

Daha bu gün 2 3 saat önce pc yi topladım windows kurdurdum ancak kasamın önündeki ve arkasındaki fan ışıkları yanmıyor tüm kabloları doğru taktığıma eminim ancak öndeki 3 fan ile arkadaki egzoz fanının ışığı yanmıyor ACİL Yardım istiorum kasayı sırf ışığını sevdiğim için aldım Sistemim KASA ...
Top Bottom