Neler Yeni

Valorant fps sorunu takılma

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Chivas
Abilerim benim Amd ryzen 3 3100 işlemcim vardı sattım amd ryzen 5 5500 e geçtim daha bu gün ilk testlerini yaptım ben daha önce valorantta 90-130 fps arası fps ler alıyodum şimdi yeni işlemciye geçtim heralde artık sabit 144 alırım dedim ama beklediğimden çok az alıyorum yine fps i yani şöyle söylüyeyim valorantta 140-160 fps arası alıyorum ama oyun akıcı gelmiyor internet kafede 144 fps de oynuyorum ama evde akıcı gelmiyor özelliklede dc açıksa çok ayrı bi takılma durumu yaşıyorum çok kasıyor monitörüm 144hz 1ms internet kafede aynı ama orda çok akıcı benim pc de mi sorun var bilmyiorum tek aklıma gelen şey ssd benim m2 ssdim var 128 gb ama sadece windows ve valorant kurunca yer kalmadı şu an 10 gb boş yer var acaba ondan dolayı mı takılıyordur bilmiyorum sistemimin de çok kötü olduğunu düşünmüyorum
SİSTEM:
ASUS Rog Strix RX570 8gb
AMD Ryzen 5 5500
B450m S2h
2x8 XPG 3200mhz ram
500w psu
500 gb hdd var

Bu sisteme yakın sistemlerin test videosuna bakıyorum adamlar 300 fps lere yakın oynuyolar yüksek ayarlarda peki ben neden bu kadar düşük fps de oynuyorum ssd dolduğu için mi takılmalar kasmlar yaşıyorum diyicem ama bu kadar da fark eder mi? 100 fps kadar yardımcı olursanız sevinirim

erendbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
eren daban
bende yeni işlemciye geçtim taktıktan sonra benimde fpsim düşüktü temiz kurulum yaptıktan sonra düzeldi

Top Bottom