Arama sonuçları: *

1. M

Nasıl Açık liseye gecebilirim ?

Merhaba bu sene 9. Sınıf oldum ve meslek lisesine gidiyorum ama tasinmamiz gerek tasindigimiz yer ise şuan ki okulumdan uzak tasindigimiz yerdeki okullara puanım yetmiyor ailem açık okumam için tamam diyor ama zorlastirma oldu bu zorlastirmalar neler ? Hangi sebepli kişiler açık okuyabilir ? Ve...
  2. M

Mesleki eğitim merkezi diploması programı nedir ?

Merhabalar 14 yaşındayım bu sene lgs ye girdim ve 1. Tercihlerim olmadı 2. Tercihi bugün yapacaktım ama yaparken karşıma mesleki eğitim merkezi diploması programı diye bir şey çıktı bu nedir acaba ?
  3. M

Lgs tercihler nasıl yapılır?

Lgs Sınavına bu sene girdim ve yarın açıklanıyor lise tercihleri ne zaman yapilacak ve nasıl yapılır bilgilendirme yaparsanız sevinirim
  4. M

Lise 9. Sınıfta açık nasıl okuyabilirim?

Bu sene lgs ye girdim 9. Sınıfa geçeceğim ortaokulda deamsizlik'dan dolayı her sınıfta şök le geçtim lise de bildiğim kadarıyla devamsizlik hakkı geçtiğinde direk kalıyoruz kendi isteğimle meslek lisesine gitmeyi planlıyorum lise de ya devamsızlıktan yada ortalamadan dolayı kalacağım son gelen...
  5. M

Açık lise nasıl okuyabilirim ?

Bu son olan kurallardan sonra açık liseye kim ve hangi sebeplerden açık liseye geçebilir ? Şahsen benim sağlık sorunlarım var kesin ve net bişe yok ama hep hastayim ve çok fazla ateşim çıkar hep halsiz olurum dışarıya çıktığımda biraz yoruldugum da kalbim sıkışır ve başım döner bu yüzden okula...
  6. M

Boş yere devamsızlık sayılması?

Okulda gezi vardı 2 sınıf bizim ve diğer sınıf için düzenlenmiş geziye bazı durumlardan dolayı gidemedim gezi tüm okul saatini kaplıyor yani okula sadece gezide olan yere gitmek için gelmek gerekiyordu bende dediğim gibi geziye katılamadım okula gittigimde ders islenmeyecekdi o yüzden okula da...
  7. M

Okumak istemiyorum okulu sevmiyorum

Merhaba ben 8.sinifa gidiyorum saat geç olmasına rağmen uyumuyorum okula gitmek istemiyorum okulla alakalı değil genel olarak gitmek istemiyorum arkadaşlarım var ama istemiyorum zorba yada kendini havalı sanan instagram dan dropshopping videoları falan gorup havalara giren kişi değilim normal...
Top Bottom