Arama sonuçları: *

1. Turabi

Dgs ye hangi kaynaklar ve hangi kanallardan çalışılır?

Tyt anlatan hocalardan dinlenir mi yoksa illa dgs anlatan hocalardan mı dinlemek gerekiyor
  2. Turabi

Dönemin yarısında dgs ile geçiş yapabilir miyim?

Dostlar selam ben bilgisayar programcılığı okuyorum şu anda bi arkadaşım dönemin yarısında geçiş yapabilirsin demişti böyle bişey mümkün mü?
  3. Turabi

Pazartesi üniversiteler açılıyor yeni başlayanlara ne tavsiye vermek istersiniz

Herkesinde bildiği üzere pazartesi üniler açılıyor. Üni için tavsiyeleriniz neler? Yanımızda ne götürelim? Nasıl davranış sergileyelim?
  4. Turabi

Hangi dersleri seçmem daha mantıklı olur?

Üniversiteye başlayacağım sizce hangi dersleri seçmeliyim hangileri daha faydalı olur?
  5. Turabi

Üniversite ders seçimi nasıl olmalı?

Beyler ders seçimleri başlamış ama güz bahar falan var tam anlamadim anlatacak var mı?
  6. Turabi

33 obp ile üni dondurup sıralama kasmak mı yoksa dgs çalışıp geçmek mi?

Ailem pek beğenmiyor gideceğim bölümü 2 yıllık olduğu için bende son 1 defa sorayım dedim obp kırıldı ve 33 e düştü sizce üniyi dondurup mezuna kalıp tekrardan sınava girmek mi yoksa dgs çalışıp geçmek mi?
  7. Turabi

Dgs için kanal ve kitap önerisi

Dostlar 2 yıllık üni kazandım ve şimdiden çalışmaya başlamak istiyorum kitap ve kanal önerir misiniz?
  8. Turabi

Üniversite ders seçme nasıl oluyor?

Dostlar merhaba üniversite de ders seçme haftası mı ne varmış bu ne oluyor tam olarak açıklayabilecek var mı?
  9. Turabi

Burs alabileceğim yerler

Dostlar merhaba üniye geçtim ve laptop almak istiyorum ama ailemin alacak gücü yok bursla falan biriktirip almak istiyorum nerelerden burs alabilirim bilgisi olan var mı? @Abdullah Hacıgül abi senin bildiğin yerler var mı?
  10. Turabi

Dgs ile tyt aynı mı?

Dgs türkçe matematik ila tyt türkçe matematik aynı konuları mı içeriyor?
  11. Turabi

33 OBP ne kadar geriye çeker?

Merhaba dostlar tercih yaptım ve bılgısayar programcılığı kazandım 2 yıllık ama pek aklıma yatmadı. Aklımda üniyi dondurup mezuna kalma gibi bi düşünce var sizce mezuna kalsam obp beni çok mu geriye çeker. (Kırılmadan önce obp 66)
  12. Turabi

Bilgisayar programcılığı bölümü çok mu kötü?

Merhaba dostlar ben bilgisayar programcılığı bölümünü kazandım ama babam hep okuma 2 yıllık bölüm okunmaz falan diyor hatta amcamda 2 yıllık bölümden bişey olmaz diyorlar bu kadar mı kötü bölüm ve 2 yıllık üni? Azar yiyip yiyip duruyorum bilgisayar almak istedim napıcaksın 2 yıllıkta...
  13. Turabi

Mezuna kalmak mı bilgisayar programcılığı okumak mı??

Merhaba dostlar bugün tercihlerimi yaptım ama bilgisayar programcılığı mı okusam yoksa mezuna kalıp daha iyi şeyler mi yapsam kararsızım sizce ne yapmam gerekiyor
  14. Turabi

İç mimarlık bölümü okunur mu?

Okunur mu sizce?
  15. Turabi

Mimarlık bölümü okunur mu?

Bölümlere bakıyordum da belki gelir belki gelmez sizce bu bölüm okunur mu?
  16. Turabi

Acil yardım ve afet yönetimi okunur mu?

Merhaba dostlar sayısal sıralamam 474k 4 yıllık bölümlere bakıyorum okunur mu bu bölüm iş imkanı nasıl?
  17. Turabi

Hangisini yapmam daha mantıklı olur?

Çorum, Trabzon, Manisa, Gaziantep, Giresun gibi yerlerde 4 yıllık bölüm olan matematik okumak mı? Eskişehir, İzmir, Antalya, Mersin gibi yerlerde 2 yıllık bilgisayar programcılığı okumak mı? Sizce hangisi daha mantıklı olur?
  18. Turabi

Bölümler hakkında birkaç sorum var

Bölümlere bakıyordum da kimya okunur mu? Matematik bölümünde neredeyse yazılımcılarla aynı dersleri mi görüyorlar? Bilgisayar programcılığı okunur mu?
  19. Turabi

Kyk bursu sadece 4 yıllık ünilere mi veriliyor

Merhaba dostlar bu kyk bursu sadece 4 yıllık bölümlere mi veriliyor mesela 2 yıllık okudum alamıyor muyum burs?
  20. Turabi

Mezuna kalmak mı tercih yapmak mı?

Hedefim Bilgisayar Mühendisliğiydi ama şu anki yaptığım sıralama ile gelmesi imkansız bişey aklımdan bilgisayar programcılığı geçiyor üni ile beraber 2 yılda kendimi geliştirmeyi düşündüm ya da mezuna kalmayı bu ikisinden birisi olacak bana akıl verir misiniz? Sıralamam:474k
Top Bottom