Arama sonuçları: *

1. METSHEESH

Ethereum tekrar yükseliyor!

Selam arkadaşlar yükselmeye başladı 2450 dolar 2350 dolar 2400 dolar 2500 dolar
  2. METSHEESH

18 Yaş altı eth satma

Merhaba arkadaşlar binance hesabı açtım kendi adıma ve eth kazıyordum şimdi ben bu ethleri 18 yaşına girmeden satamayacak mıyım?
  3. METSHEESH

2 Milyon MH ile Kazıyorum

Merhaba arkadaşlar az önce ekran siyah oldu ve 37mh olan kazım hızı 2 milyon oldu hala öyle devam ediyor bu görsel bir bug mu yoksa cidden bu kadar kazacak mıyım? 30w çekiyor mükemmel umarım bug değildir
  4. METSHEESH

Ethermine garip olay

Merhaba arkadaşlar ethermine dashboardda f5 atınca unpaid balance değişiyor neden olabilir bazen 2 kere bazen 3 kere f5 atıyorum değişiyor ssler arasında 10 saniye var ama çok değişik değerler
  5. METSHEESH

37MH ile kazıyorum ama ethermine 48MH gösteriyor?

Merhaba arkadaşlar 37 mh ile kazıyorum ama ethermine dashboardda 48mh gösteriyor bu normal mi
  6. METSHEESH

No Active Worker Found Hatası

Merhaba arkadaşlar mining yapıyorum ama görmüyor nasıl çözebilirim?
  7. METSHEESH

5600XT Mining Değerlerim Nasıl?

Merhaba arkadaşlar değerlerim nasıl iyi mi? sizce ve binance hesabı açamadım blockchain.com dan hesap açtım ethleri orada satabilir miyim?
  8. METSHEESH

5600XT ile mining yapmak mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar 5600xt ile mining yapmak mantıklı mı 7/24 değilde günde 4-5 saat yapsam çok yorulmaz sanırım 40mh ile kazıyormuş değer mi sizce
  9. METSHEESH

Mining Yapan Varsa Bilgi Verebilir Mi?

Merhabalar mining yapan varsa ne kadar harcadığını, hangi kartları kullandığını, aylık kazancını, elektrik faturasını, toplam ne kadar kazandığını söyleyebilir mi?
Top Bottom