Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Youtube için İPhone mu yoksa video kamera mi

Arkadaşlar YouTube a içerik ureticem lakin iki şey arasında kaldım Canon m50 kamera ve iPhone 14 pro Max ama yurt dışı şimdi sizce hangisi daha mantıklı iPhone alırsam imei atabilir miyim ?
  2. TeknoPiyon

Twitter/X alıntıları görüntüle düğmesini Repost menüsüne taşıdı

Elin oğluna verdiler şimdi uğraş dur ya niye böyle bir şey yapar ki bir insan ?
  3. TeknoPiyon

TikTok 368 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

TikTok, Avrupa'nın çocuklara yönelik gizlilik yasalarını ihlal ettiği için 368 milyon dolar para cezasına çarptırıldı
  4. TeknoPiyon

Netflix'e bir zam daha geldi

Hepimize hayırlı olsun
  5. TeknoPiyon

Twitter/X gönderilerin altındaki alıntı butonunu kaldırıyor

X yani bilinen adıyla Twitter , Gönderilerin altında bulunan alıntı butonunu kaldırmayı hedefliyor. X 'in bunu neden yaptığını bilmesek te ileri ki günlerde alıntı butonunun tamamen kaldırılması hedefleniyor.
  6. TeknoPiyon

youtube # üretebilcek yapay zeka var mı

Arkadaşlar youtube da etiket üreten # üretebilcek bir yapay zeka biliyor musunuz benim yerime etiket yapıcak bir site vb ?
  7. TeknoPiyon

Instagram Instagram'dan 3 gün ban yemek ister misiniz?

Evet arkadaşlar aşağıda bırakacağım fotoğrafı Instagram özel sohbetinizden bir arkadaşınıza göndererek sohbetten 3 gün boyunca Ban yiyorsunuz tüm sorumluluk size aittir
  8. TeknoPiyon

Twitter Twitter bu mesaj gönderilemiyor hatası nasıl çözülür

Arkadaşlar dün gece 3 ten beri kendi Twitter hesabımdan kimseye mesaj atamıyorum sürekli bu mesaj gönderilemiyor hatası alıyorum bunu nasıl çözerim diğer tüm hesaplarda gonderebilirken kendi ana hesabımda mesaj atamiyorum nasıl çözerim acaba bilen var mı?
  9. TeknoPiyon

Facebook Facebook Erişim Engellendi sorunu ?

arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır facebook a girmiyorum bugün yemeksepetinden sipariş vericektim erişim engellendi diyor facebook.com dan girmeye çalıştığımdada aynı hatayı veriyor hesabımı nasıl geri alırım
  10. TeknoPiyon

Twitter Twitter Alert Botu nasıl yapılır

Arkadaşlar twitterda yüzlerce alert botu var her stok geldiğinde tweet atan bunu nasıl yapabilirim bilrn var mı yada stok geldiğinde bilgi alabiliceğim kodlayabiliceğim bri uygulama var mı
Top Bottom