Arama sonuçları: *

1. uomerlutfi

Yardım Bu anakart PCİ E 4.0 MI YOKSA 3.0 mı?

arkadasalr bu anakart pci e sürümü hakkında cok karısık bilgiler gordum şidi bu pci e 4.0 anakart değilmi ?
  2. uomerlutfi

Çözüldü✓ Msi B550 Gaming Plus 2. m2 Slot ssd Görünmüyor!

arkadaşlar montaj bitti windows kurdum ama 2. m2 ssd yı gremıyorum yonet kısmında dısk yonetımınde de cıkmıyuor sanırsam bıos dan ayarlamk gerekıyor ama nereden olduğunu da biosd a bulamadım. bilgisi olanlar varsa yardımcı olurmu ? Sistem Ryzen 5 5600 Msi Mpg B550 Gaming Plus 1.ssd Kingston...
  3. uomerlutfi

Z690 TOMAHAWK mı Z790-A PRO mu Alınmalı ?

Arkadaslar ıkı urun arasından hangisi neden tercih edilmeli? https://www.vatanbilgisayar.com/msi-pro-z790-a-wifi-intel-z790-soket-1700-ddr5-7200mhz-oc-m-2-anakart.html https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-z690-tomahawk-wifi-intel-z690-soket-1700-ddr5-6400mhz-oc-m-2-anakart.html
  4. uomerlutfi

Msi B450m Mortar Max anakartımı satmak istiyorum

Arkadaslar anakartımı satmak istiyorum. sizce ne kadara satmam gereklidir. Ürünü 2021 haziranda satın aldım ve uzunca bir süre kullanmadım yeni yeni kullanmaya başladım. üzerindeki sticker larına kadar duruyor. sata kablosunun posetini açmamak için bile yeni kablo aldım :D biraz hastalıklıyım...
  5. uomerlutfi

Msi b450 tomahawk max 2 ne kadar satmalıyım

2022 kasım ayında aldım ve halen daha sıfır kutusunda acmadan saklıyorum . satmayı dusunuyorum sızce ne kadara satmalıyım. amazonda turkıyeden aldım turkıye garantılı ryzen 5000 ready model
  6. uomerlutfi

Yardım B450 Tomahawk max 2 mi yoksa B450m Mortar max ANAKART mı ?

arkadaslar ıkı anakartada sahıbım. mortar maxı 1350 tl ye sattım kargo yapıcam. sımdı aklıma takılan bır kac soru var tomahawkl daha ıyı gozuksede sankı mortar max dfaha ıyı gıbı kagıt uzerınde. 2 tane m2 ssd yuvası 7 tane usb gırısı 7faz vrm gıbı ozellıkler den dolayı pısman olucakmısım gıbı...
  7. uomerlutfi

B450 Mortar Max m2 ssd sorunu

Arkadaslar bu anakarta sahıbım ama 2. ssd yerıne m2 ssd taltıgımda sıstem gormuyor . 1 ssd kısımına takarsam ssd yı sıstem goruyor sebebı ne olabılır
  8. uomerlutfi

Yardım HANGİ ANAKARTI ALMALIYIM !

Arkadaşlar bu anakartlardan hangi modeli almalıyım ? Asus b450 plus Msi Tomahawk max
Top Bottom