Arama sonuçları: *

1. Leonidax

i5 9400f hava soğutma önerisi

Merhabalar Adanada sıcaklık yüzünden işlemci lolde bile 75 dereceleri felan görüyor o yüzden fps düşüklüğü yaşıyorum 300 400tl bandında soğutucu önerebilir misiniz ? anakart msi b365m pro vdh
  2. Leonidax

islemci termal macunu

merhaba islemci termal macununa bakmak istiyorum fakat fani cikartirsam surmek zorunda kalirmiyim cunlu tamirciye vermek zorunda kalirim ona gore bakicam cunku islemci isiniyor gibi geliyor bana fani cikartip geri taksam termal macun surmek zorunda kalirmiyim bide fan intel stock fan vatan...
  3. Leonidax

işlemci sıcaklığı

merhaba ultra ayarlarda csgo oynarken en yüksekte 1920x1080 felan en yüksek ayarlada 100fpsye çektiğimde intel i5 9400f 70dereceye çıkıyor arkada hiçbir program açık değilken sadece csgo intel bide 2.0ghze felan çekiyor csdeyken ghz hızını sizce işlemci ısındığından dolayımı pc restart atıyor ?
  4. Leonidax

intel ghz dalgalanması

merhaba ben bilgisayarımın restart atmasından csgo çok şikayetçiydim başka oyunlardada restart atıyor fakat csgodayken bi googlea gireyim dedim aşırı yavaş sorna denetim masasından bi baktım intel ghzini 2.0ghze kadar düşürüyor sizce bu restart atmasının nedeni bundanmı ona göre tamirciye...
  5. Leonidax

intel core boost nasıl kapatılır

merhaba işlemcim aşırı ısınıyor ve core boost diye bişe varmış o açık olabilir belki nasıl kapatabilirim sıcaklığı düşürmek için işlemcim i5 9400f anakartım msi b365m pro vh nası kapatabilirim core boostu
  6. Leonidax

hava soğutma önerisi

merhaba beyler şu anda intel işlemci var elimde i5 9400f sıcaklıktan kendine res atıp atıp duruyor pc hava soğutma önerebilir misiniz? vatandan max 250tl bütçem
  7. Leonidax

işlemci driverı

merhaba ben bi ara böyle bi konu açmıştım varmı diye abdullah abi var demişti fakat ben nereden indiricem bu intel driverını işlemcim i5 9400f
  8. Leonidax

i5-9400F Isınma sorunu

merhaba bende i5 9400f var çok aşırı şekilde sıcaklık görüyorum nedense 80i bulan sıcaklıklar i5 9400fde oc olmaz ama sizce yapmış olabilirmiyim :D bilmeden yapıldıysa nasıl anlarım ? çünkü yüzde 40 kullanımda 70ten aşşa düşmüyor
  9. Leonidax

bu kullanım normalmi

i5 9400f kullanıyorum hep sıcaklığım böyle oluyor 2mc 1tane lol açınca 80ide geçiyor bazen https://hizliresim.com/fI8gn8 normalmi sizce 2ay oldu alalı pcyi vatanda montajı yapıldı
  10. Leonidax

işlemci driverı diye bir şey varmı

merhaba saçma olcak ama kafam karıştı intel işlemcim var benim buna driver tarzı bişeyler yüklemem gerekiyormu merak ettim
  11. Leonidax

işlemcimi zorlayabileciğim program var mı ?

merhaba i5 9400f işlemcim var işlemciyi zorlamak istiyorum sizce hangi programı kullanmalıyım işlemci fanı stok fan kendi fanı
Top Bottom