Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Yardım Rtx 4070 montaj yardımı

Dün 2. El sistem aldım ve montajı hoşuma gitmedi için söktüm ve tekrar topluyorum. Eski arkadaş psu'dan 2 tane PCl kablosu çıkartıp çoklayıcı ile bağlayıp ekran kartına takmış. Sormak istediğim soru tek PCl kablosundan 2 ayrı PCl girişi var çoklayıcı bunlara taksam sorun olur mu ? İlk görsel...
  2. Bulkyapanobez

Öneri 1000 TL bütçe 0/2. El ekran kartı önerisi

1000 TL bütçe ile 0/2. El ekran kartı olarak ne alınabilir ?
  3. Bulkyapanobez

1070 Ler içinde en performanslısı

1070'ler arasında en performanslısı hangisi ve aynı kartlar arasında farklı marka performansları varmı ?
  4. Bulkyapanobez

Yardım 1070'de Mining virüsü

Son zamanlarda Mining virüsü diye bir şey ortaya çıkmış sanırım. Diğer ekran kartlarında sıcaklık değerleri gpu kullanım miktarı gibi şeylerden anlaşılıyormuş fakat 1070 gaming serisinde sıcaklık değerleri çok artma veya gpu kullanımı %100 e kadar çıkma gibi bir durum söz konusu değilmiş Mining...
  5. Bulkyapanobez

ASUS ROG 1070 Fanları ses çıkartıyor

İyi günler,2 yıl önce aldığım ASUS Rog Strix 1070 gaming ekran kartımda fanları aşırı ses çıkartıyor ne yapabilirim ?
  6. Bulkyapanobez

Öneri Asus GTX 1070Ti nasıldır

İyi günler Asus tuf gaming GTX 1070ti trial ne oluyor tam olarak ve kartın artısı eksisi nedir
  7. Bulkyapanobez

3000 TL Ekran kartı önerisi

İyi günler, AMD Ryzen 5 3500X işlemcim ile iyi performans gösterebilecek bir ekran kartı önerisi istiyorum.Bütçem 3000 Tl biraz fazlalık olabilir
Top Bottom