Arama sonuçları: *

1. Leonidax

1660s undervolt nasıl yapılır ?

merhaba karta uv yapmak istiyorum fakat ayarları bilmiyorum kart msi ventus 1660 super ventus olduğu için yapasım var sadece oyun oynuyorum mining vs. yapmam asla buna özel bi uv profili atabilcek varmı
  2. Leonidax

ekran kartı driver sorunu

merhaba 1660super ekran kartım vardı ets2de aşırı ısındıktan sonra driverlarını kontrol ettim güncelledim güncelleme bittikten sonra driver tam olarak indirilemedi hatası verdi ama nvidianın denetim masasında son sürüm gözüküyor şarkı dinlemek için şarkı açtım şu anda hiçbir şekilde ses gelmiyor...
  3. Leonidax

nvidia driver problemi

merhaba ben bundan 2gün felan önce en az 5tane pc restart atıyor adlı konu açmışımdır şimdi bugün aklıma geldi ddudan tüm driverları sildim sonra 451.48den 446.14e düşürdüm sürücüyü sonra bi baktım 2el cs girdim hiç restart atmadı belki atabilirde ben sadece 2el oynadım çünkü sıktı ama hiç...
  4. Leonidax

ekran karti 0 gpu kullanimi

merhaba ben minecraft oynarken kart bi anda 0 kullanima dustu msi afterburnerdan gordum bundan oncede bi konu acmistim fakat bu farkli olucak sizce sorunun sistemselmi yoksa kartmi ariza vericek onu en az 1saat furmarka soksam belli olurmu pc imzamda mevcut 3 aylik daha bilgisayar bide mcyi...
  5. Leonidax

gpu kullanımı 0a düştü

selamlar beyler ben minecraft oynuyordum 2tane minecraft 1tane dc açıktı bi anda ekran kartı kullanımı 0a düştü düzelmedide sonra baktım düzelmiyor pcyi kapa aç yaptım sizce bu büyük bir sorunun habercisi olabilirmi ? pc 3aylık imzamda mevcut sistem
  6. Leonidax

ekran kartı seçimi

merhaba arkadaşımın ekran kartına ihtiyacı var fakat bilgim yok benimde eskilerle ilgili size danışmak istedim ben yazmıcam sadece öneri yaparsanız sevinirim bütçe 100tl işlemci: e5700 ram:2gb bildiğimiz kadarıyla bu he bide ankara keçiören taraflarında olursa sevinirim
  7. Leonidax

1660 ti vs 1660 super

merhaba ben 30dk felan önce bi konuya yazdım 3 5 fps ve 300 200tl için 1660 ti alınmaz dedim mehmet abi de geldi bana yanlış bilgi dedi şimdi sordum videolaradada görünüyordu çoğunlukla 3 5 fps fark var mehmet abiye yazıncada 30dk bekledim baktım yazmadı bana bende konu açayım dedim sizce 3 5...
  8. Leonidax

2000tlye msi gtx 1660 super gaming

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660-super-gaming-6g-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html merhaba vatan baya bi indirimyapmış harbiden 1000tl ve üzeri ücretsiz kargoda var ve faizsiz taksit seçeneğide var bencem 1660 super olarak çok iyi bir indirim yapmış vatan size...
  9. Leonidax

ucuza 1660 super

merhaba dün trendyol indirimleri olduğunu gördüm bi ekran kartlarına baktım bunun baya bi indirimde olduğunu gördüm istiyosanız alın güzelde marka :D paylaşayım istedim...
  10. Leonidax

coil whine sorunu

merhaba csde 400fps alıyor pc ve coil whine sesi çıkartıyor bunu azaltmanın yolu varmı fps max 100 yapsam bile var ses hala
  11. Leonidax

furmark test sonucu

merhaba sistem imzamda duruyor furmark testlerimin güzel olup olmadığını merak ettim 30dk tuttum ekran kartını buyurun sonuçlar
Top Bottom