Arama sonuçları: *

1. R

24 inç ana 27 inç uzunlamasına monitör nasıl durur

Arkadaşlar şuan kullanmış olduğum ana monitörüm 24 inç 2. bi monitör daha almak istiyorum ve uzunlamasına kullanacağım L şeklinde lakin 27 inç uzunlamasına hem ergonomik hemde estetik açıdan nasıl olur eğer örnek fotoğraflar var ise bırakabilir misinz? 1714913729 Edit: konuyu teknik olarak...
  2. R

1 Adet Ölü Piksel :(

Arkadaşlar merhaba samsung g3 165hz monitörü ince hesap üzerinden satın aldım lakin 1 adet ölü piksel çıktı değişim gereklimidir sizce? Gaming gecesi üzerinden satın aldığım için iade et yeniden satın al yapamıyorum :(
  3. R

Samsung Odyssey g3 165hz iade mi edeyim?

Arkadaşlar merhaba dün ince hesapta gaming gecesi indirimi üzerinden 3 küsür gibi bi rakama bu monitörün siparişini verdim lakin biraz araştırdıkça çok da iyi şeyler okumadım sizce iade mi edeyim iade edip ne alabilirim? Sistemi mi iş simulator ve ara sıra valorant tarzı oyunlar için kullanıyorum
  4. R

Fiyat perfonmans Vr önerisi

Arkadaşlar merhaba Ben flight simulator de uçuş gerçekleştirmekteyim ve bu deneyimi kendimce en üst seviyeye çıkartmak için vr alma kararı verdim lakin piyasa onlarda telefon apartatı var bilgisayar ile bağlantı kurabilen en fiyat perfonmans ürün önerisi olan var mı? Şimdiden çok teşşekürler...
Top Bottom