Arama sonuçları: *

1. BlueLabels

MSI 100R Kasa Ön Fan Filtre ve Ekstra Fan

Dostlar merhaba bu kasanın ön fanların toz filtresi yok bunlara toz filtresi ve 3. bir fan almayı düşünüyorum önerdiğiniz bir şey var mı ona göre alıcam
  2. BlueLabels

MSI 100R FAN KONTROLÜ

Dostlar selam uzun zamandır 100R kullanıyorum bu şey aklıma takıldı öndeki 2 fanı çalışmıyor şuan kısıma fanları bağlasak çalışmaz mı ?
  3. BlueLabels

Yardım MSI Forge 100R Ön Kasa Fanları

Beyler bana bir yardımcı olun bu başlıktaki kasa aldım şimdi kasanın ön fanları için anakartta giriş yok ne yapıcam bıktım usandım aldım alalı ne kuruldu ne kullanabildim kaldım öyle mal gibi. Anakartım asus prime b460m-k kasayı pc ciye götürmüştüm adam orda bir şey taktı 2 fanda dönmeye başladı...
  4. BlueLabels

Yardım PSU Önerisi Mümkünse Vatan/Media Markt

Dostlar selam maks sanırım 500 tl lik filan iyi bir psu önerir misiniz internet üstünden almayı düşünüyorum ama artık beklemek istemiyorum sistemim imzamda yazıyor 550-600 W yetecektir özellikle cpu kablosu uzun olan(sharkhoon 650w denedim kablo kısa kaldı ekran kartının arasından geçırmek...
  5. BlueLabels

Yardım Sharkoon SHP650 V2 PSU

Dostlar selam sharkoon marka bir psu aldım bu psu nun anakart üstündeki cpu için 8 pinli bir kablosu var bu yetişmiyor ne yapabilirim ortada kaldık. Kablo 45 cm miş yorumlarda okudum kullandığım kasa 100R
  6. BlueLabels

MSI FORGE 100R incehesap

Dostlar ince hesaptan cuma günü indirimden almıştım pazartesi öğlen kargoya verildi bir 30 dk önce filan elime ulaştı kasa şuan gördüğüm kadarıyla tertemiz bir ezik kırık çıkıntı göremedim tam olarak çıkatmadım zaten köpükle filan sarılmış resmini atarım zaten sistem parçaları geldiğinde tamamen...
Top Bottom