Neler Yeni

Yardım Sharkoon SHP650 V2 PSU

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Dostlar selam sharkoon marka bir psu aldım bu psu nun anakart üstündeki cpu için 8 pinli bir kablosu var bu yetişmiyor ne yapabilirim ortada kaldık. Kablo 45 cm miş yorumlarda okudum kullandığım kasa 100R

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
Dostlar selam sharkoon marka bir psu aldım bu psu nun anakart üstündeki cpu için 8 pinli bir kablosu var bu yetişmiyor ne yapabilirim ortada kaldık. Kablo 45 cm miş yorumlarda okudum kullandığım kasa 100R
Hocam genelde PSU'ların CPU kablosunda oluyor bu ya anakartın ön tarafından ekran kartının altından geçirerek bağlayın yada CPU güç beslemesi için uzatma kablosu alın

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam genelde PSU'ların CPU kablosunda oluyor bu ya anakartın ön tarafından ekran kartının altından geçirerek bağlayın yada CPU güç beslemesi için uzatma kablosu alın
uzatma kablo muhabbetine baktımda dandik bir şey alırsan patlatır diyorlar iyi bir şey de hangisi iyidir bilmiyorum bilginiz varsa nerden alınır ? Birde ilk dediğiniz kısmı nasıl yapabilirim uzun zamandır kendi elimle yapmadım tam olarakta anlamadım açıkcası

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
uzatma kablo muhabbetine baktımda dandik bir şey alırsan patlatır diyorlar iyi bir şey de hangisi iyidir bilmiyorum bilginiz varsa nerden alınır ? Birde ilk dediğiniz kısmı nasıl yapabilirim uzun zamandır kendi elimle yapmadım tam olarakta anlamadım açıkcası
Hocam direk anakartın ekran kartını ramini taktığınız ön bölüm varya ordan yukarı çıkaracaksınız işlemcinin yanından geçerek anakartın sol üst bölümüne o şekilde monte edeceksiniz kabloyu, yetişecek emin olun. Ara kablolar için ise bi riski var doğru ama her kabloda olacak diye de bir şey yok

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
WhatsApp Image 2020-10-22 at 15.15.39 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-10-22 at 15.15.39.jpeg

sizin ikinci mesajı yazmadan şöyle bir şey denedim kablo gergin ama
Hocam direk anakartın ekran kartını ramini taktığınız ön bölüm varya ordan yukarı çıkaracaksınız işlemcinin yanından geçerek anakartın sol üst bölümüne o şekilde monte edeceksiniz kabloyu, yetişecek emin olun. Ara kablolar için ise bi riski var doğru ama her kabloda olacak diye de bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

o dediğiniz şey olmuyor işe bende denedim öyle kısa geliyor zaten

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı

Batuhan5356

80+ Silver
https://www.modifiyemalzemecisi.com/98-8-pin-cpu-uzatma-kablolari :)

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Hocam bak ekran kartının altından dedim sen üstünden almışın :) ekran kartını çıkar sol taraftan yukarı uzat montajla kabloyu sonra ekran kartını takabilirsin
bir özele bakar mısın hocam

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bu PSU'yu bu yüzden önermiyoruz, kablolar aşırı kısa.
Farklı yerlerden sokmayı deneyin kabloyu.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Bu PSU'yu bu yüzden önermiyoruz, kablolar aşırı kısa.
Farklı yerlerden sokmayı deneyin kabloyu.
valla aldığıma alacağıma pişman etti ya 2 gündür
Mesaj otomatik birleştirildi:

incehesaptan almıştım iade etme hakkına sahipmiyim acaba ya?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Top Bottom