Arama sonuçları: *

1. ErnGnc

Performax Hellfire Kasa hakkında bilgisi olan var mı?

Performax Hellfire Siyah Temperli Cam RGB ATX Kasa - Gaming.Gen.TR Fiyatı bana uygun geldi. İstediğim özellikleri de karşılıyor gibi duruyor ama malzeme/fan kalitesi konusunda tereddütlerim var. Üreticisinin bir sitesi yok ve Türkiye dışında satıldığı bir yer görmedim. Kullanan biri varsa...
  2. ErnGnc

ekran kartı voltaj değerleri normal mi

elimde gtx750ti var gigabyte ın ek 6 pin güç girişi olan daha önce furmarkta sistem kendini kapatmıştı açtığımda ise pci-e 6 pin güç girişinin yanında olan smd tipi kondansatör den alev çıktı ama şuan sistem hala kullanılabiliyor o günden sonra kartı ilk kez stres testine soktum değerlere ise hw...
  3. ErnGnc

ekran kartı devre elemanı yandı

elimde high power eco 500w psu var (eski modeli 2014 sanırım) sistem şuanlık çalışıyor ekran kartım ek 6 pin e çok yüke girmediği sürece ihtiyaç duymuyor o yüzden sorun yaratmıyor herhalde sizce sorun psu dan mı kaynaklıdır ekran kartından mı olay şöyle gerçekleşti ekran kartına furmark ta...
  4. ErnGnc

PSU daki elektrik kaçağı ve 250₺-300₺ civarı öneri PSU

şuan sistemimde imzamda bulunan high power eco 500w lık psu var(şuan güncel olarka satıla eco serisi değil eski seri yani şuan ki güç kaynaklarında sorun yok içiniz rahat olsun) psu mu değiştirmek istiyorum çünkü şuan kullandığım psu da elektrik kaçağı var psu calucator ile kontrol ettiğimde...
Top Bottom