Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Saç kurutma makinesiyle toz alınır mı?

Merhaba corsair carbide spec delta kasam var fakat 7-8 aydir temizlemedim hiç tamirciyede vermek istemiyorum sizce saç kurutma makinesi kullansam fanlarındaki tozu alabilirmiyim sadece kasanin fanlarinin tozunu alicagim
  2. Leonidax

corsiar carbide spec delta fan hızı kontrolü

beyler merhaba corsair carbide spec deltanın kontolcüsünün ortasindaki tuş fan hızını ayarlıyormu yoksa sadece rengimi daha çok parlatıyor
  3. Leonidax

corsair carbide spec delta kontrolcüm yok

beyler vatandan hazır sistem aldım kasamda corsair carbide spec delta imzamda duruyor vatan heralde koymayımı unuttu ne halt etti bilmiyorum ama kontrolcü yok kasanın içinde
  4. Leonidax

corsair carbide spec delta icue

merhaba benim kasam corsair carbide spec delta fakat icue programında gözükmüyor kasam bu yüzdende rgb ve fan hızını ayarlayamıyorum bu arada kasanın içinde kontrolcü bulamadım yani kumanda sizce napmalıyım anakartım msi b365m pro vh
  5. Leonidax

corsair carbide spec delta kumanda sıkıntısı

merhaba ben vatandan hazır sistem aldım kasasıda corsair carbide spec deltaydı kumandası varmış diyorlar rgb fan hızı öyle ayarlanıyormuş fakat ben sol tarafını cam tarafını açınca göremedim sizce nerde olabilir ? kasa kutusunun içindede yoktu baktım
  6. Leonidax

corsair carbide spec delta kumanda sıkıntısı

merhaba vatandan hazır sistem aldım kasasıda corsair carbide spec delta kumanda bulamadım kasanın içinde kutuyada baya bir baktım fakat göremedim vatanın kumandayı koymama ihtimali varmı ????
Top Bottom