Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Mouse önerisi istiyorum ??

Max 1000tl bütçem var büyük bir ele sahip olduğum için rival , razer cobra vs mouse'lar elime küçük geliyor ve rahatsız ediyor şuan ki kullandıgım mouse rampage smx-r44 bu mouse bana biraz daha kücük geliyor ve çok kötü mouse glorius model d ve ı arasında kaldım aalında ı almak istiyorum ama...
  2. M

Yardım Razer deathradder essential white alınır mı?

Başlıktaki gibi alınır mı ? Steelseries prime almayı istedim ama genel olarak bütün aksesuar vs beyaz siyah mouse koyarak görüntüyü bozmak istemiyorum çok refleks ustası yada PC oyunlarında çok hızlı profesyonel biri değilim Max 750tl bütçem var beyaz olursa iyi olur teşekkürler
  3. M

Öneri 500 TL klavye önerisi

500 TL ye sağlam güzel bir klavye istiyorum 600tl falan olur sıkıntı yok RGB olursa güzel olur iyi günler
  4. M

Öneri 800tl mouse önerisi istiyorum

Az once farklı bir fiyat üzerinden konu açmıştım ama anı bı kararla bütçe değişti 800tl ye dayanıklı iyi 7200dpi altında dpi sahip olmayan bir mouse istiyorum görünüşü fark etmez bütçe Max 850tl olabilir
  5. M

Öneri Mouse önerisi istiyorum

650tl bütçem var oyuncu mouse istiyorum mümkünse 7200dpi altı olmasın renk fark etmez RGB falan olsun olmasın fark etmez dayanikli güzel fiyatini hakeden bir mouse istiyorum suanlik aklımda 2 tane var Havit gamenote ms961 Logitech g102
  6. M

Yardım Mouse önerisi istiyorum ?

500tl maks bütçem var iş için falan değil oyun için istiyorum kaliteli iyi ve dayanıklı olsun teşekkürler
  7. M

Öneri Hangi mouse alınır ?

450Tl bütçem var 7200dpi nin üstünde oyuncu mouse'u istiyorum öneri yapabilirsiniz istediğim özellikleri verdim RGB olması çok önemli değil ama olsa da iyi olur https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-m300s-rgb-gaming-mouse-beyaz-gy51h47351-p-HBCV00003C03RP?url_src=and-product-detail...
Top Bottom