Arama sonuçları: *

1. 1

İki Klavye Arasındaki Fark Nedir ?

Arkadaşlar selam, Razer Ornata v2 Chroma alacağım. Aşağıda linkini paylaştığım iki klavyede bire bir aynı görünüyor fakat klavye kodları farklı (RZ03 ile başlayan) internetten araştırmaya çalıştım ama aradaki farkı anlayamadım. Fiyat farkıda var aralarında. Bilen varsa yardımcı olabilir mi ...
  2. 1

Hangi Klavyeyi tercih etmeliyim ?

Arkadaşlar selam uzun süredir düşündüğüm 2 klavye var belki 3. konu acısım ama cevap alamadığım için son kez tekrar açıyorum. https://www.itopya.com/gamebooster-g918-fire-storm-rgb-red-switch-beyaz-mekanik-gaming-klavye_u13270 ilk düşündüğüm model bu, hem mekanik hem red switch ayrıyetten...
  3. 1

Razer ornata v2 alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba , Yeni bir klavye almayı düşünüyorum, Razer mouse kullanıyorum ve ekipmanlarda razer kalitesinden gerçekten çok memnunum. Senkron kullanmak içinde klavyemi de razer almak istiyorum. Fakat mekanik razer klavyeler 2000 TL 'nin üstünde ve bana çok gereksiz geliyor klavye için...
  4. 1

Klavye önerisi Razer Ornata v2

Arkadaşlar merhaba, Bütçe 1000 TL + - 200 Razer'i klavye mouse'da çok seviyorum. Razer bir mouse kullanıyorum ve klavyemide razer almak istiyordum. Biraz araştırdığımda bütçeme uygun Razer Ornata v2 ' yi bulabildim. Bu klavye mekanik değil mecha-membran olarak geçiyor aradaki farka, + ve -...
  5. 1

Klavye arıyorum yardım

Arkadaşlar selam, Yumuşak hissiyatlı, RGB, şart değil ama mekanik olursa çok iyi olur ve mutlaka deri bilek desteği olan bir klavye arıyorum. Mouse olarak razer kullanıyorum ve çok premium bir hissiyatı var ve senkron çalıştırmak içinde razer düşünüyorum ama şart değil tabii ki. Ortalama 1000...
Top Bottom