Neler Yeni

Razer ornata v2 alınır mı ?

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ayhan TOPCU
Bütçe
1000
Arkadaşlar merhaba ,

Yeni bir klavye almayı düşünüyorum, Razer mouse kullanıyorum ve ekipmanlarda razer kalitesinden gerçekten çok memnunum. Senkron kullanmak içinde klavyemi de razer almak istiyorum.
Fakat mekanik razer klavyeler 2000 TL 'nin üstünde ve bana çok gereksiz geliyor klavye için bu fiyat. Hem oyun oynuyorum, hem kod yazıyorum, günlük dökümantasyon vb işlerde de oldukça kullanıyorum klavyeyi.
Bilek desteği vs ile benim için ortana v2 baya iyi fakat mekanik olmaması oyunlarda ne tarz bir dezavantaj yaratabilir emin değilim. Şu an Rampage marka blue switch bir mekanik klavye kullanıyorum. 1000 TL bandında mekanik olarak ancak gamepower, rampage vs markalara yönelebiliyorum, bunun yerine Mecha-Membrane Ortana v2 almak daha mantıklı geliyor, sizler ne düşünüyorsunuz ? Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz var mıdır ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

3. Klavye konusu açışım asla cevap gelmiyor klavye konularına ama bu ssefer ümitliyim :D UP

Son düzenleme:

sansanow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mustafa ak
Membrane olan klavye sanki zorla basıyormuşum gibi geliyor bana bir süre sonra parmaklarım yoruluyor. Bu benim düşüncem bence markası tırt olsada daha iyidir switchli klavyeler

1v9uknow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Ayhan TOPCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Membrane olan klavye sanki zorla basıyormuşum gibi geliyor bana bir süre sonra parmaklarım yoruluyor. Bu benim düşüncem bence markası tırt olsada daha iyidir switchli klavyeler
Mecha-Membrane diyor ama razer'a normal membrane ile aynı mıdır acaba ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom