Arama sonuçları: *

1. sqarex

500 TL'lik Red Switch Mekanik Klavye Önerisi F/P Olsun

500 TL'lik Red Switch Mekanik Klavye Önerisi F/P Olsun.
  2. sqarex

Max 400 TL oyuncu klavye önerisi

Selamlar, Max fiyat 400 TL olacak şekilde bir oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum. Lütfen Monster Pusat K3 Pro önermeyin, çünkü 1 ay sonra stok geliyormuş ve ben beklemek istemiyorum. Ayrıca Red Switch seviyorum.
  3. sqarex

Max 500 TL oyuncu klavye önerisi

Selamlar, Max fiyat 500 TL olacak şekilde bir oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum. Lütfen Monster Pusat K3 Pro önermeyin, çünkü 1 ay sonra stok geliyormuş ve ben beklemek istemiyorum. Ayrıca Red Switch seviyorum.
  4. sqarex

Monster Pusat K3 Pro klavye

Monster Pusat K3 Pro güzel bir klavye mi? Parasına değer mi?
  5. sqarex

Max 500 TL Red Switch Klavye Önerisi

Selamlar, max fiyat 500 TL f/p red switch bir klavye almayı düşünüyorum.
  6. sqarex

Max 500 TL Klavye Önerisi

Selamlar, max fiyat 500 TL olacak şekilde bir klavye almayı düşünüyorum.
  7. sqarex

Max 500 TL Klavye Önerisi

Selamlar, max fiyat 500 tl olacak şekilde bir klavye almayı düşünüyorum.
  8. sqarex

Klavye "Q" tuşunda takılma

Selamlar, Gamepower Warlock Red Switch klavye kullanıyorum. Alalı 2 ay gibi bir süre oldu. 1 hafta gibi bir süre önceden Klavyede "Q" tuşunda takılma vardı. İlk yaşadığım zaman bilgisayarı kapatıp açmıştım falan az sürede geçmişti, sorun gitmişti. Fakat son 2 gündür tekrar yaşamaya başladım ve...
  9. sqarex

Klavye "Q" tuşunda takılma

Selamlar, Gamepower Warlock Red Switch klavye kullanıyorum. Alalı 2 ay gibi bir süre oldu. 1 hafta gibi bir süre önceden Klavyede "Q" tuşunda takılma vardı. İlk yaşadığım zaman bilgisayarı kapatıp açmıştım falan az sürede geçmişti, sorun gitmişti. Fakat son 2 gündür tekrar yaşamaya başladım ve...
Top Bottom