Arama sonuçları: *

1. M

hs80 dolby uygulaması nasıl aktif edebilirm

Arkadaşlar bugün itopyadan hs80 aldım ve dolbyi aktif etmek istiyorum fakat sitesi falan göremedım baska sitelerden falanda indirmek istemıyorum yardımcı olursanız sevnırm
  2. M

blackshark v2 vs corsair hs80

İkisi içinde kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevnırm
  3. M

Corsair HS80 vs Arctis 5

arkadaşlar corsair hs80 düşnüyorum genelde dizi film şarkı dınledıgım ıcın cloud 2gıbı fps kulaklıgı dusunmuyorum.Rahatlık mikrofon acısından hangisi daha iyi yanıtlarsanız sevnırım baska kulaklıkta önerebilrsinz
  4. M

Çözüldü✓ 3k bütçe kulaklık (eski kulaklıgım void rgb önermenıze gerek yok)

Arkadaşlar cloud 2 ,arctis 5 ,blackshark v2,corsair hs 80 bunlardan aralarında ki oyun için en iyisi cloud 2 farkındayım fakat eskisi kadar fps oyunu oynamıyorum ve müzik,rahatlık acısı benım için daha önemli su anda yardımcı olrusanız sevnırım 1685689044 Ayrıca hs 80 cok tarz duruyor modelı...
  5. M

2.5k bütçe sınırı gaming headset

2.5k ya kadar çıkabilirim ama 1.5 2k larda takılırsam güzel olur.Cloud 2 1300tl falandı 1500tl oldu,ve corsair void rgb de var.Ses kartlı rahatlık 1.önceliğim sonra ses kalitesi temiz ve mikrofonu güzel olan kulaklık önerirseniz sevinirim 1676010966 Ayrıca sony h3 de var ama kullanan varsa...
  6. M

1300tl bütçe gaming headset önerisi

Arkadaşlar cloud core wireless denedim fakat pek rahat gelemedi yani cloud 2 den bir tık daha küçük ve pedleri sert geldi şu anda da barracuda x kullanıyorum fakat bununda pedleri sanki kumaş ama sünger gibi geldi anlayamadım premium his vermiyor onu söyleyebilirim.Şu anda da ilk önceliğim rahat...
  7. M

1700tl limit gaming kulaklık

barracuda x kullanıyorum arkadaşlar şu anda fujin kullandım fakat mikte sorun vardı teknik sorundu sanırım değiştirm hyper x cloud core wireless aldı kulaklık biraz küçük geldi değiştim şu anda barracuda x kullanıyorum fakat ses seviyesi biraz az geldi 7.1 açtığımda sanki boğuk geliyor gibi...
  8. M

CH 331 vs barracuda x

Arkadaşlar barracuda x 2021 versiyonu kullanıyorum şu anda fakat ped leri bir o kadar rahat gelmedi sanki yani premium hissi alamadım ch 331 ile yorum pek göremedim çünkü tr ye fazl aolmadı geleli maks 1ay falandır kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olablr mi kulaklık tavsiyesi de...
  9. M

razer barracuda x 1700tl değer mi?

A 1674459970 logitech markayla kıyaslamazsanız sevinirim genelde onlarla kıyaslıyorlar burdaki foruma baktım fakat logitech markasına ben ısınamadım mouse falan okey ama kulaklık bilmiyorum hem kablolu hem kablosuz bir kulaklık arayışındaydım bunu buldm
  10. M

Razer barracuda x alınır mı

Şu anda hepsiburadada 1700tl hem kablosuz hem kablolu kulaklik ariyorum su anda cloud core wireless kullaniyordum fakat kafama kucuk geliyor sanirim cunku kulagimi agritiyordu bu yuzden degistiriyorum
  11. M

Çözüldü✓ 2k bütçe kulaklık (ciddi şekilde yanıtlarsanız sevinirim)

Gençler rahatlık ve ses kalitesine önem veriyorum cloud core wireless aldım fakat kulağımı ağrıtıyor iade etmeyi düşünüyorum yerine daha rahat ve ses kalitesi güzel bir kulaklık arıyorm wireless veya kablolu fark etmez
  12. M

Hyper x cloud core wireless

Kulaklık alali birkac gün oldu fakat cloud 2 gibi kumaş ped gelmiyor bende kumaş ped ariyorum cloud 2 ile ayni sanirim boyutlari kumas ped onerisi olan var mi?(Yurt disi link atmazsaniz sevinirim aliexpressten baktim150tl lik ped icin 70tl vergi istiyorlar)
  13. M

Gamepower fujin mik patlama

Arkadaşlar mik birden bir şey oluyo hassaiyetine ve her şeyi patlayarak algılıyo usb yi tak çıkar yapınca düzeliyor anlamadım neden böyel oluyor bilen var mı
  14. M

Gamepower fujin mikrofon

Gençler bugün kulaklık geldi kargosu biraz yırıtlmış falandı hiç sorun etmedim.Saatlerdir kullandım gayet güzeldi fakat 2 3 kez mikrofonum böyle bas gibi yırtılma sesi çıkarıyordu her konuştuğumda yani morp ile sövenler varya aynı onlar gibiydi driver kurmadım ondan mıdır bilen var mı?Aireten...
  15. M

Asus tuf h1 mi?Gamepower fujin mi

Arkadaşlar asus tuf h1 şu an da itopya da 700tl ve gamepower fujinde 600tl marka takıntısı yapmayıp objektif bakarsak cevaplarsanız sevinirm asus tuf h1 internette kaç desibel falan ayrıntılı yazmıyor göremedim bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirm
Top Bottom