Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Uygun fiyatlı telefon için kulaklık önerisi

Telefonda kullanıcam benim için en önemli şey ses kalitesi 200-300tl bütçeye sizce en iyisi hangisidir basslarda iyi olursa fena olmaz
  2. Göktürk ArdaHan

Öneri Havit gamenote gk50 vs fifine ampligame a6v hangisi?

Fifine a6v 1070 liraya amazon tr'den geliyor havit ise direk kendi sitesinde 1475 tl falan sizce hangisi daha iyi havit standı büyük ama hangisinin ses kalitesi daha iyidir sizce? Bu arada amazon 2 sene garantili yurt dışı ürünler garantiyi sorun etmeyelim
  3. Göktürk ArdaHan

Öneri Müzik İçin Kulaklık Öneri

1more sonoflow aldım ama ses şiddeti ve basslar az geldi bana 3k bütçem var bunu iade edicem hızlı kargo ile 2650,TL Ye Almıştım Bluetooth Olması Şart basslar ve ses kalitesi şiddeti yüksek olmalı
  4. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ 1More SonoFlow Düşük Ses

Ses Seviyesi Çok Düşük Fulledim Ama Yine Olmadı Bass Falan Yok Uygulamayıda İndirdim Hazır Ayarlardan Bass Güçlendiriciyi Seçtim Hayla Aynı Anc Kapalı Stüdyo Modunada Aldım Ses Hep Kısık Omix Mixpods Pro Daha Yüksek Ses Veriyordu Sesler Çok Kaliteli Gibi Değil
  5. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ 1 more sonoflow aldım ama nasıl kullanıcam?

Dostlar yurt dışından geldi 2650tl ye 625tl kargo verdim hızlı kargo dün sipariş ettim bugün geldi bunu nasıl kullanıcam bide kargo parası verdim o kadar sizce değer mi aksine 3 haziranda gelicekti bunun uygulaması var mı ses şiddeti düşük geldi bana şarj tam
  6. Göktürk ArdaHan

soundcore life q30 vs 1more sonoflow hangisi daha iyi

Müzik dinlemek için alıcam Soundcore life q30 yurt içi 1more sonoflow yurt dışı aynı fiyattalar sizce hangisi evde razer blackshart v2x var düşündüm.g6 ses kartımı alsam diye ama 4.5k fiyatları
  7. Göktürk ArdaHan

Öneri Rgb Kulaklık Standı Öneri

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09BVQY516/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A2XIMBR9FSF7SN&psc=1 https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B088W8C9CQ/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1OCLL6SQ806TY&psc=1 İkisi Arasında Kaldım Max Bütçe 600tl
  8. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ JBL TUNE 520BT vs JBL TUNE 510BT Sizce Hangisi?

Dostlar Sizce Hangisi? Spor Ve Müzik Dinlemek İçin Kullanıcam Bass Ve Yüksek Ses Seven Birisiyim. Ses Netliğide Önemli
  9. Göktürk ArdaHan

2000TL Müzik İçin Kulaklık Öneri

Dostlar Müzik Ve Spor İçin Kulaklık Arıyorum Yüksek Ses Ve Bass Seviyorum Genelde Ses Net Olsum Birde Elimde Omix Mixpods Pro Var Ama Ses Şiddeti Basslar Yetersiz Geliyor Bana Kulak İçi Veya Kulak Üstü Önerilere Açığım.
  10. Göktürk ArdaHan

Kulaklık Öneri Acil Yardım!

Dostlar Anakartım Asus Rog Strix B550-F Gaming Wifi 2 modeli Kulaklık.Bakıyorum.Bütçem 7.5k Oyun İçin Müzikte Dinlerim Ama Oyun Daha Önde...
  11. Göktürk ArdaHan

Razer BlackShark v2 Pro Alınır Mı? 2023 Modeli

Dostlar Kulaklık Almayı Planlıyorum Asus Rog Delta Vs Corsair Hs80 Rgb Wireless Veya Razer Blackshark v2 Pro 2023 Sürüm Arasında Kaldım Oyun.İçin Alacağım Gündelik Müzik Dinlemek İçinde Kullanabilirim Elimde Razer Blackshark v2 x Var Birde Alc1200 ses kartına sahip Asus Rog Strix B550-F Gaming...
  12. Göktürk ArdaHan

corsair hs80 max wireless vs asus rog delta vs Corsair Void Rgb Elite Wireless

Bu 3 kulaklık arasında kaldım 5k ya oyun ve müzik için kulaklık arıyorum fps tarzı oyunlar oynuyorum pugb cs battlefield serisi gibi birçok oyun için ses kalitesi ve mikrofon iyi olursa güzel olur
  13. Göktürk ArdaHan

Kulaklık Önerisi Asus Rog Delta Vs Corsair Void Rgb Elite Wireless

Dostlar Elimde Razerblackshark v2x Var Ama Ses Şiddeti Tatmin Etmedi Bu Nedenle Yeni Bir Kulaklık Bakıyorum Anakartım Asus Rog Strix B550-F Gaming Wifi 2 Ses Kartı Çok İyi Bana max 3500tl Ye Kulaklık önerebilir misiniz? Aslıyla Aklımda Şu İki Kulaklık Var Corsair Void Rgb Elite Wireless Vs Asus...
Top Bottom