Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Anker q30 ses farklılığı

Arkadaşlar bende Anker q30 var 1senedir kullanıyorum son 2 3 ayda niyeyse sesinde aşırı bı azalma var. Poweramp ekolayzer uygulamasiyla beraber kullanıyordum efsane bı sesi vardı bassi felan olsun fakat son 2 3 aydır niyeyse o eski performansı alamıyorum ses düzeyi eskiye göre aşırı az bass...
  2. Leonidax

Anker q10i alınır mı

Merhaba Hepsiburada da 1200tl kulaklık şu anda nays ile felan 1000tlye yakın bir fiyata geliyor sizce alınır mı Bende şu an haylou t15 var fakat kulağıma tam oturmuyor gibi hissediyorum aşırı rahatsız ediyor o yüzden kulakustune geçmek istiyorum Bütçem 1.2k felan kualgimi tam kavricak...
  3. Leonidax

600tlye kulaklık önerebilir misiniz

beyler 600tl bütçem vardı medusa 7.1 aldım fakat dip ses sorunu,kulağıma tam oturmuyor,kulağıma çok baskı uyguluyor bu yüzdende çok acıtıyor du ve iadeye yolladım parası gelince max 600tllik bir şey almak istiyordum fakat bu kulaklığı gördüm kulağımda biraz büyük olduğu için dikdörtgen tarzı bi...
  4. Leonidax

600tlye kadar kulaklık önerisi

merhabalar 600tlye kadar bütçem var yeni bi kulaklık satın almayı düşünüyorum öneride bulunabilirmisiniz acaba
  5. Leonidax

bluetooth kulaklık önerebilir misiniz?

merhaba arkadaşım alıcak benim bilgim yoktu o yüzden burda bilgisi olan varsa yardım istemek için geldim bütçesi maximum 250tl daha fazlasına çıkamaz
  6. Leonidax

Müzik çalar uygulamasi önerisi alabilir miyim?

Merhaba ben müzik çalar programı arıyorum ekolayzeri olan ben poweramp kullanıyodum ekolayzeri çok güzeldi ama 1aylik deneme süresi var oda bitti yeni bir program arıyorum yardimci olabilcek varmi bassi güzel veren bi ekolayzeri olursa sevinirim (sadece ekolayzerda önerebilirsiniz bildiğiniz...
  7. Leonidax

bluetooth kulaklık için ekolayzer ayarı

merhaba ben yeni bi kulaklık aldım xiaomi earbuds basic 2 adında bluetooth şeklinde kablosu kendi telefonumda kullanmaya başladım dün bugün ablamın telefonuna takınca aşırı derecede ses farkı hissettim ablamın telefonunda aldığım ses zevkini kendi kulaklığımda alamıyordum onda ekolayzer ayarı...
  8. Leonidax

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mi yoksa qcy t1cmi

merhaba internette 100tlye kablosuz kulaklık arıyodum bu iki alternatifi gördüm başka bişey önerecekseniz maximum 110tlye çıkabilirim daha üstünede çıkamam linklerde bu https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-true-wireless-earbuds-basic-2-p-63300066...
  9. Leonidax

10 haziran perşembe günü a101e gelicek olan bluetooth kulaklık

merhaba ben bluetooth kulaklık alıcaktım 100tl biriktiriyordum qcy t1c düşünüyordum ama a101e gittim ön pankartlarında 70tlye bu kulaklığı gördüm hazır elimde 78tl para var şu an hiç uğraşmadan direk almayı düşünüyorum sizce bu kulaklık nasıl kullanan varmı ? ben sadece müzik dinlemek için bide...
  10. Leonidax

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] kulaklığımın sağ tarafindan ses gelmiyor

merhaba kulakligim pcye takiliydi daha 10dk önce dogru duzgun calisiyordu fakat 10dk sonra kulakligi taktiktan sonra sağ tarafindan ses gelmemeye basladi kulakligim rampage rh1 hectora
  11. Leonidax

rampage rh1 hectora inceleme

merhaba ben 2gün önce rampage rh1 hectora almıştım 2gün önce demiştim inceleme yapıcam diye ve şimdi yapıyorum kulaklık çok iyi bencem valorant oynarken çok rahat ses kasabiliyorum ben valorantta test ettim mesela birisi tahtadamı yoksa metal levhayamı basıyor çok rahat ayırt edip adamı...
  12. Leonidax

rampage rh1 hectora inceleme

merhaba ben yeni vatandan rh1 hectora aldım şu anda elimde internette o kadar çok göremedim ben inceleme bende yazılı bi inceleme yapayım dedim 2gün test ettikten sonra sizede paylaşım yapıcam :) 1591625324 vee daha test yapamadan gg oldu pc algılamıyor kulaklığı
  13. Leonidax

rampage hectora rh1 alınır mı?

merhaba ben bunu almayı planlıyorum 140tl sizce almalımıyım başka bir alternatifim yok internetten katiyen sipariş edemem ona göre bakarsanız sevinirim sadece vatandan alabilirim
  14. Leonidax

kulaklık seçimi

merhaba ben kulaklık alıcam vatandan 1tane şimdi seçeneklerimi sunmam lazım :D 1.seçenek 260tllik kulaklığı ben yazın ortalarında alırım rampage pulsar oda vatandan alıcam mecbur 2.seçenek 140tllik rampage hectorayı hemen alıp hemen oynayabilirim şu anda elimde kullaklık mikrofon felan hiçbirşey...
  15. Leonidax

250tl ye kulaklık seçimi

merhaba yaza doğru ben vatandan kulaklık alcam tabi ne zaman açılırsa mağazası bunu alcam ben sizce iyi mi? kullanan varsa yazabilirmi eğer güzel değilse vatandan max 250tllik kulaklık önerir misiniz? ...
Top Bottom