Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Yardım Creative ea5 plus kullanan var mı?

Sisteme takıyorum driver kurunca islemci 80-90 dereceler arası gezmeye başlıyor yükede girmiyor fan devirleri sondayken bu sorunu yaşayan var mı? R7 7800x3D Sapphire pulse rx7900xt Msı pro x670-p wifi Artic freezer 2 360mm argb Team forge delta 16x2 5600mhz cl36 Samsung 980 pro 1tb Samsung 970...
  2. Göktürk ArdaHan

Öneri Masaüstü için bass sistemi öneri

Dostlar masaüstü için bass sistemi kurmak istiyorum kulaklığı taktığımda bir yandan bass vurmasını istiyorum Bütçem 2000TL Elektrik Elektronik Bilgim Var Ses Kartı Ea5 Plus
  3. Göktürk ArdaHan

Öneri 1000tl bass sistemi öneri bilgisayar için

1000tl ye bilgisayar için bass sistemi öneri ea5 plus ses kartım var birde xt-f802 amfi modülü iyi midir?? Telefondaki ses sinyallerini güçlendirmek için 4-6s pil bağlantısı yapıp harici ses kartı gibi kullanıcam.değer mk sizce?
  4. Göktürk ArdaHan

Ses Kartı Önemi Ve Tercih

Dostlar Elimde Razer Blackshark v2x Bir Kulaklık Mevcut Anakartım Asus Rog Strix B550-f Gaming Wifi 2 İçinde Alc1220SuppremeFx Ses Kartı Mevcut Şunu Fark Ettim Oyunlardan Zevk Almak Birtek Yüksek Fps Ve Görüntü İle Olmuyor görüntü Kadar Sesinde Önemi Var Gibi Çünki Sesin Netliği Bambaşka bir şey...
Top Bottom