Arama sonuçları: *

1. Zagor

10.000 TL LAPTOP ÖNERİSİ

Merhaba 10 bin tl ye iyi bir laptop almak istiyorum. Sizce Asus, Acer, Hp, Lenovo gibi markalardan hangisini tercih etmeliyim? Monster ısındığı ve kalitesiz olduğu söylendiği için listeye koymadım.
  2. Zagor

8 BİN TL LAPTOP ÖNERİSİ

Beyler benim bir arkadaşa en fazla 8 Bin TL lik bir laptop alacağız. Orta seviye oyunlarıda açacak laptop önerilerinizi bekliyorum. Monster istemiyormuş ve laptop almak zorunda.
  3. Zagor

Monster Laptop Önerisi

Merhaba. Kendime bir Monster laptop almak istiyorum. Alacağım laptopu video edit, içerik üretme ve arada oyun oynamak için alacağım. Hangi Monster laptopu almalıyım? Sizce 8 RAM ile 16 RAM'den hangisini tercih etmeliyim? Bütçem en fazla 7200 TL.
  4. Zagor

Monster Laptop Tavsiyesi

Merhaba kendime bir monster laptop almak istiyorum. Alacağım laptopu video edit, içerik üretme ve arada oyun oynamak için alacağım. Hangi monster laptopu almalıyım? Sizce 8 ram ile 16 ramden hangisini tercih etmeliyim? Bütçem en fazla 7200 Tl
  5. Zagor

7000 TL Laptop Önerisi

Merhaba kendime yazılım, video edit, ,içerik üretmemi sağlayacak bir laptop alacağım. 7000 TL altı olan önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim.
  6. Zagor

Huawei Matebook 13

Öncelikle merhaba. Kendime yazılım, video edit, içerik üretmemi sağlayabilecek bir laptop almak istiyoum. Biraz araştırdım ve Huawei Matebook 13 ürününün istediğim özelliklere sahip olduğunu gördüm. Tek sıkıntısı biraz küçük olması. İstediğim özellikler: ince olması ve güçlü olması. Monster...
  7. Zagor

2015 Macbook VS 2019 Macbook

Merhaba aklımda iki tane MacBook modeli var. Birisi 2. El 2015 model 16" 16 ram ve 512 gb ssd macbook diğeri sıfır 2019 model 13" 8gb ram 256 gb ssd MacBook. Sizce hangisini tercih etmeliyim 2015 biraz yavaş kalır mı?
  8. Zagor

MACBOOK 2015 VS 2019

Merhaba aklımda iki tane MacBook modeli var. Birisi 2. El 2015 model 16" 16 ram ve 512 gb ssd macbook diğeri sıfır 2019 model 13" 8gb ram 256 gb ssd MacBook. Sizce hangisini tercih etmeliyim 2015 biraz yavaş kalır mı?
  9. Zagor

MACBOOK VE DOLAR KURU

Merhaba bir 9 bin TL'ye Apple Macbook Pro modeli almayı düşünüyorum. Sizce laptop almak için korona bitsin veya dolar düşer mi diye beklemeli miyim?
  10. Zagor

Macbook VS Monster

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kendime bir laptop almayı düşünüyorum ve fikriniz lazım. Öncelikle alacağım laptopu yazılım-kodlama, video editleme kısaca içerik üretmek için kullanacağım. Oyun oynamak gibi bir beklentim yok zaten alacağım laptop ince olmalı. MacBook touchbarlı 2019 13" 256 GB...
  11. Zagor

MacBook VS Diğerleri

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kendime bir laptop almayı düşünüyorum ve fikriniz lazım. Öncelikle alacağım laptopu yazılım-kodlama, video editleme kısaca içerik üretmek için kullanacağım. Oyun oynamak gibi bir beklentim yok zaten alacağım laptop ince olmalı. MacBook toucchbarlı 2019 13" 256 GB...
  12. Zagor

Huawei Matebook D15 VS Asus Vivobook X512DA

Beyler uzun zamandır araştırıyorum ve şu iki laptop arasında kaldım.Daha çok çerçeve kalınlığına dikkat etmeye çalıştım.Oyun oynamak gibi bi sorunum yok adobe uygulamaları yazılım dizi film izleme gibi şeylerde kullanacağım ve örneğin after effects in kasmasını istemiyorum sizce hangisi daha iyi...
  13. Zagor

Huawei Matebook D15

Beyler Huawei'in Matebook D 15 modeli (Ryzen 5 3500U 8gb Ram DDR4 Vega8 256gb SSD) minecraftı shaderlı kastırır mı yoksa akıcı mı oynatır?
  14. Zagor

Huawei Matebook D 14 vs D 15

Beyler iki tane laptop buldum uzun zamandır çerçevesi ince bir laptop istiyorun ve huawei in şu iki modeli arasında kaldım oyun oynamak gibi bir isteğim yok sadece montaj photosop video dizi gibi uygulamalarda kullanacağım sizce hangisi daha iyi fiyat farkına çok takılmayın...
  15. Zagor

Asus Vivobook rx 540

beyler kendime bi laptop almaya karar verdim ama oyunda oynamak istiyorum tabii öyle gta falan değil cs go gibi oyunlar oynayacağım ama daha çok yazılımla uğraşacağım şu bilgisayar sizce iyi mi yoksa daha iyi önerisi olan var mı 3000-4500 TL arası çok iyi olur...
Top Bottom