Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Öneri Poco f6 için çevreleyen kılıf önerisi?

Piyasaya baktım ama bu modelin pek güzel kılıfları yok bu hoparlör jak girişi şarj girişi olsun buraları tozdan koruyabilecek bir kılıf var mı?
  2. Göktürk ArdaHan

Öneri Telefona 20bin tl verilir mi?

Poco f6 almayı planlıyom ama bi telefona 20k para verilir mi sizce? Ben diyorumki işlemcisi güçlü olsun ileride 10 sene gerekse değiştirmeyim askere 1 senem var ve askeriyeden devam etmeyi planlıyom ona karşı bile uzun ömürlü olsun istiyom ama bir yandan'da 20k bir telefona vermek saçma geliyor...
  3. Göktürk ArdaHan

Öneri 20k'ya poco x6 pro alınır mı?

18900tl'ye poco x6 pro alınır mı 12/512 kamerası idare eder işlemcisi ram'i yüksek bu fiyata böyle amiral seviyesi olan ve kamerası poco'dan daha iyi olan herhangi bir telefon var mı? S23 falan işlemcisi güçsüz geldi bana birde batarya çabuk bitiyormuş redmi13 pro düşündüm kamerası güzel ama...
  4. Göktürk ArdaHan

Öneri 20k android telefon öneri?

Aklımda note 13 pro ve poco x6 pro var sizce hangisi? 13 pro kamera 200mb mobilde pek oyun oynamıyorum zaten max mobile legend bataryası iyi olsun kamera falanda iyi olsun benim için ideal birde sizce bu fiyatlar bu telefonlara verilir mi? Gündelik normal kullanım için ben genelde pc oyuncusuyum
  5. Göktürk ArdaHan

Öneri Poco x6 pro vs samsung s21fe vs a55 5G Hangisi?

Poco x6 pro 256/8 veya arada 2k fark ile 12/512 Samsung s21Fe 5G 128/8 Samsung a55 256/8 Oyun mobile legend falan işte ara sıra o kadar haricinde mobil oyun oynayan birisi değilim genelde pc ama yolda molada falan 2-3 tur atıyorum işte o kadar Kamera kötü olmaması tercihim iyi olursa güzel...
  6. Göktürk ArdaHan

Öneri 15k Android Telefon önerisi

Elimde omix x300 var ama ısırıp duvarlara vurasım geliyor bana Düzgün Bir Telefon Lazım Genelde Bilgisayar Üzerinde Oyun Oynarım Ama Alacağım Telefonun İşlemcisi Güçlü Olursa İyi Olur Gündelik Kullanım Ve Oyunlar İçin Bataryası Uzun Giden İşlemcisi güçlü olan Kamerası iyi olan Ekranı 120hz ve...
  7. Göktürk ArdaHan

S21Fe 5G Vs Xiaomi Note 12 Pro 5G Vs Poco X5 5G Hangisi Daha İyi

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/750421-844335-845142-865747/samsung-galaxy-s21-fe-5g-snapdragon_samsung-galaxy-a54_poco-x5-pro_redmi-note-12-pro-5g-256gb/ bunlar arasında kaldım aradaki fiyat farklarına değer mi?
  8. Göktürk ArdaHan

12000TL Android Telefon Önerisi

Dostlar Benim Aklımda Note 12 Pro 5G Var Bütçem 12k Ama 15K.Ya Cidden Aradaki Farka Değecek Bir Telefon Varsa Onuda Atabilirsiniz Performans Olarak Kamera Olarak Önde Bir Telefon Olsun
Top Bottom