Arama sonuçları: *

1. oversss

CS2 DÜŞÜK EKRAN KARTI KULLANIMI

RTX 3050 8GB ekran kartı ve Ryzen 5 5500 işlemcim var ekran kartı kullanımı yüzde 50-60 arası kullanımda güç seçenekleri yüksek performansta ne yapabilirim? Lütfen yardım edin
  2. oversss

Red Dead Redemption Online ve Story mode arasında ne kadar fps farkı var?

Red Dead Redemption story modda ultrada en çok bilgisayarı yoran yerlerde fps minimum 75 görüyor, ortalama 90fpslerde geziyor. Online modda bu fps değerleri nasıl değişir?
  3. oversss

150 TL EPIC GAMES BAHAR INDIRIMI SEPETI ONERISI

150 tl ile epic games'te nasıl bir sepet yapabilirim? Önerilerinizi yaparsanız sevinirim.
  4. oversss

EAFC24 KASMA SORUNU, NASIL ÇÖZEBİLİRİM?

Epic games üzerinden eafc 24 oyununa sahibim. Oyunu ultra ayarlarda oynayınca zaten halihazırda herkesin yaşadığı ara sahne geçişi sırasında olan kasmanın yanı sıra, kaleci topu dikerken, uzun toplarda, ve oyun içinde kameranın hızlı hareket ettiği yerlerde kasmalar yaşıyorum. Fps sayacından...
  5. oversss

EA FC 24 Oyununda Açılmama Sorunu Var mı?

Selamlar arkadaşlar. Epic Games indirimlerinde f1 23, rdr2 ve fc24 oyunlarını almaya karar verdim lakin fc 24 oyunu icin forumlarda gezerken yuzlerce insanin oyuna giremedigini ogrendim. 300tl gibi bir mebla verip paramin cop olmasini istemiyorum. Bilgisayarimda ea app uyeliginden kalma fifa 23...
Top Bottom