Neler Yeni

EA FC 24 Oyununda Açılmama Sorunu Var mı?

oversss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Terim
Selamlar arkadaşlar. Epic Games indirimlerinde f1 23, rdr2 ve fc24 oyunlarını almaya karar verdim lakin fc 24 oyunu icin forumlarda gezerken yuzlerce insanin oyuna giremedigini ogrendim. 300tl gibi bir mebla verip paramin cop olmasini istemiyorum. Bilgisayarimda ea app uyeliginden kalma fifa 23 var ve sorunsuz aciliyor. Sizce fc24 ve f1 23 alinir mi, oyunda suanda sorun var mi?

(Ekran karti driverim 528.02)

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Selamlar arkadaşlar. Epic Games indirimlerinde f1 23, rdr2 ve fc24 oyunlarını almaya karar verdim lakin fc 24 oyunu icin forumlarda gezerken yuzlerce insanin oyuna giremedigini ogrendim. 300tl gibi bir mebla verip paramin cop olmasini istemiyorum. Bilgisayarimda ea app uyeliginden kalma fifa 23 var ve sorunsuz aciliyor. Sizce fc24 ve f1 23 alinir mi, oyunda suanda sorun var mi?

(Ekran karti driverim 528.02)
fc24 aldın mı aldıysan açabildin mi aldım açamıyorum da ben 2 gündür

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Bende 23 açılmıyordu fakat 24 sorunsuz açılıyor. Düzgün çalışan da var çalışmayan da var. Hiçbir şekilde açılmıyorsa en kötü iade edersin.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Alkan Köroğlu
eğer işlemcinizin içinde dahili grafik birimi varsa bunu güncelleyin

oversss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Terim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar cevaplar icin cok cok tesekkur ederim oyun sorunsuz calisti toplamda 60 saati devirmis bulunmaktayim yardimlar icin sagolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

fc24 aldın mı aldıysan açabildin mi aldım açamıyorum da ben 2 gündür
Hocam ben oyunu, ea appi steame ekleyip once steamden ea appi aciyorum, ardindan oradan soldaki hizli baslat menusunden oyunun ustune girip sagindaki minik oyna tusuna basiyorum direkt aciliyor, eger siz direkr epic gamesten baslatiyorsaniz bunu bir deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Top Bottom