Arama sonuçları: *

1. PoopKiller

Wolfstation 2 HATA VERİYOR

Winsock Initialized idCommonLocal::Init() time 20: 0.097s ------ Initializing File System ------ Current search path: - C:/Users/Kaka/SAVEDG~1/MachineGames/Wolfenstein II The New Colossus/base/ - C:/Games/Wolfenstein II - The New Colossus/base/ ------ File System initialized. WARNING...
  2. PoopKiller

Valorantdan gereksiz ban

Oyunda sonunda aimgod oldum. Duvar arkası vurur oldum. Fakat Hile Algılıyor. Bir sürü hesap açtım hepsi ban aldı. Ne yapmam gerek? Lütfen yardım edin hesap bol skinli.
  3. PoopKiller

Yardım Valorantda Nasıl AimGod Olunur?

Valorantda çok kötüyüm. Nişanımı ve refleksimi geliştircek bir şey varmı?
  4. PoopKiller

Yardım Yardım Edin Valorantda Efsaneviyim Fakat daha silah isimlerini bilmiyorum!

Valorantda takımım beni taşıya taşıta efsanevi oldum ve arkadaşlarımla maça gireceğim. Ve daha silah kullanmayı bilmiyorum. Lütfen Aimbotu Olan Söylesin ):. Vallah Az Kullancam Sadece Arkadaşlarımla girerken kullancam. Yoksa Ailem Yokolacak Arkadaşlarım tarafından ):
  5. PoopKiller

Yardım Valorantda ustalaşmanın yolu varmı?

Aimlab gir dediler banana shooter gir dediler aimbot kullan dediler. Hepsini yaptım fakat adamlar beni maç başladığı gibi barier kalktığı gibi tekliyorlar. Ne yapmam gerek ustalaşmam için. Anama Bacıma giriyorlar. Gittim Serveri filistine aldım ping fazla fakat adamlar kolay. Yardım edin ):
  6. PoopKiller

Yardım War Thunder Kullanıcı Görevleri Çalışmıyor

War Thunderde kullanıcı görevlerinde sadece boş ekran geliyor ne yapmam gerek?
  7. PoopKiller

Yardım İtem Satışda ilanlarım satmıyor.

İtem Satışta Bir Şeyler Satmaya başladım Fakat kimse soru bile sormadı. Sizce İlanımın Neyi Var. Litfen eksiklerini yazın Link: https://www.itemsatis.com/steam-random-key/random-key-kisa-sureligine-ucuzdur-2879690.html
  8. PoopKiller

Yardım Valorant Herhangibir Klavyedeki tuşa tıklıyınca oyun donuyor

Valorantda mouse ile yürüyünce drop yemiyor fakat klavyedeki herhangibir tuşa tıklıyınca drop girip maçtan atıyor. Ne yapmam Gerek.
  9. PoopKiller

Yardım Sea OF Thiefte Topladığım Sandıklar Oyundan çıkınca gidiyor.

Sea Of thiefte ne toplasam çıktığım gibi kayboluyor. Kaybolmaması İçim Ne yapmam gerek?
  10. PoopKiller

Sea Of Thief Fps Arttırma

Sea Of Thiefte Aşırı Düşük Fps Alıyorum. Ne yapmam gerek. Grafikler en dipte: Sistem: 8 Gb ram Amd Radeon Grapich Ryzen 7000 Sries Vega 5
  11. PoopKiller

Epic Games'te 9 tl altı oyun

Epic Gamesde meğer cüzdan bakiyesi diye bir şey keşfettim. Ve onunla ödeme yapabiliyormuş. 9 Tl ve ya altı güzel oyun bilen varmı?
  12. PoopKiller

Kod Yazan Ai Diye Bir Şey Varmı?

Oyun yapıyorum fakat kod cahiliyim. Bana Kod yazabilecek ai varmı?
  13. PoopKiller

Goreli Shooter Oyunları

Eğer Gore Motoru Olan bir oyun bulabilirse yazsın (lütfen)
  14. PoopKiller

Oyun Önerisi (Yoksa Lol'E Başlayacağım)

Lütfen biri bana ucuz ve ya bedava oyun önerisi yapsın. War Thunder oynamaktan dünyayı siyah beyaz görüyorum.
Top Bottom