Arama sonuçları: *

1. baran'

O kişiyi unutamıyorum.

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım ve 2 yıl boyunca platonik bir şekilde ona aşıktım ve 3 ayda beraber sevgili kalmıştık. Sorun şu unutamıyorum çünkü o benim hayatımda herkesten daha çok değer verdiğim tek kişiydi kendimden daha fazla değer veriyordum. Ayrılıktan sonra her...
  2. baran'

Sevgiliye yılbaşı hediyesi

Merhabalar 1.5 aylık güzel bir ilişkim var 2 hafta önce feneriumdan kolye + 2 tane fenerbahçe konulu kitap hediye almıştım 500tl ye şimdi biraz bütçem var ve sevgilimle ciddi düşünüyorum aklımda yılbaşında pandora hediye almak var 2.3k gibi bir fiyat tutuyor sizce 1.5 aylık bir ilişkide böyle...
  3. baran'

Kız arkadaşımla buluştuğumda hep aynı kıyafeti giyiyorum

Arkadaşlar merhaba konu cidden komik ama paylaşmak istedim 1 aylık güzel bir ilişkim var ve her kız arkadaşımla her buluştuğumda aynı kıyafetleri giyiyorum dolabımda dışarda giyinmeye uygun olan 1 pantolon 2 sweat var ve hafta içi hafta sonu hep bunları giyiyorum 5 günde 1 hepsini yıkıyorum ve...
  4. baran'

Staj maaşımla ne almalıyım?

evet arkadaşlar elimde 30000tl var bu parayı mantıklı değerlendirmek istiyorum telefon almayı düşünmüyorum telefonum ekranı kırık iphone 7 ama beni idare ediyor aklımda bilgisayar almak var ama emin değilim öneriniz varmı?(paraynın herbir kuruşunu kendin kazandığım için boşa gitmesini...
  5. baran'

Anneme doğum günü hediyesi?

Öncelikle merhaba arkadaşlar 8 mart kadınlar gününde annemin doğum günü var ve anneme güzel bir hediye almak istiyorum bu kıyafet işlerinden pek anlayan biri değilim annem mutfağı ve takıları seven birisi. Bütçem 500tl eğer güzel bir şey olursa 700tl ye kadar çıkabilirim. Herkese teşekkürler bu...
  6. baran'

Sizce ben enayimiyim?

İyi akşamlar direk konuya giricem beyler ben zamanında maddi manevi kötü günler geçirmiş biri olarak elime biraz para geçince durumu olmayan arkadaşlarımla okuldan tanıdıklarımla falan hep beraber yerim o parayı yani hiç bencillik etmem parayada önem vermem çok iyi hatırlıyorum cebimde çok az...
  7. baran'

Okulumu değiştirmek istiyorum

Arkadaşlar merhaba ben meslek lisesinde okuyorum ama okulum proje okulu bu liseden anadolu lisesine geçebilirmiyim lütfen yardım edermisiniz.
  8. baran'

Aşk sizce gerçekten varmı?

Sizce aşk diye bir şey varmı ?
Top Bottom