Arama sonuçları: *

1. muhammednuh

Xbox'ta oturum açmaya çalışırken siyah ekran veriyor

Xbox'ta oturum açmaya çalışırken siyah ekran veriyor ve öyle kalıyor.
  2. muhammednuh

Batman Arkham Knight'da gamepad çalışmıyor

Merhaba ben bugün Batman A.K. İndirdim Türkçe yama vs. kurdum. DualShock 4'ümü DS4 Windows uygulmasına bağlıyıp sürücüleri falan indirdim. Ve oyuna girdim fakat ana menüde X basın yazmasına rağmen ve basmama rağmen açılmıyordu. Ve hiçbir tuş çalışmıyordu sadece klavye çalışıyordu fakat...
  3. muhammednuh

Witcher 3 Çok sıktı.

Merhabalar ben geçenlerde witcher 3 aldım ve yükledim. genel olarak rgp oyunlarıyla pek aram yok sadece ac valhalla oynamıştım. onuda zorla bitirmiştim şimdi ise witcher a bir şeans vermeyi düşündüm oyunu oynamadan önce witcher 1 ve 2 nin hikayesini youtubeden izlemiştim sonra withcer 3 e girdim...
  4. muhammednuh

Xbox Game Pass hitman 3 türkçe yama varmı?

Merhabalar xbox game pass için hitman 3 tr yaması varmı?
  5. muhammednuh

HİÇ SOULS OYUNU OYNAMADAN ELDER RİNG OYNANIRMI?

Merhabalar benim bugünlerde elder ring oynama fikrim var fakat daha önce hayatımda hiç souls veya benzeri bir oyun oynamadım sizce hüç souls oyunu oynamadan elder ring oynanırmı?
  6. muhammednuh

Assassin's creed Valhalla nasıl bitiyor?

(BU KONUDA SPOİLER BULUNMAKTADIR!!!!!!!)--------------------------------------------------------------------------------Merhabalar ben assassins creed valhallada asgarda gittim ve fenriri öldürdüm ondan sonra oyun bana görev vermedi. sorum şu oyun burdan sonra bitiyomu yoksa görevler menüsündeki...
  7. muhammednuh

Assassin's creed Valhalla nasıl bitiyor?

(BU KONUDA SPOİLER BULUNMAKTADIR!!!!!!!)--------------------------------------------------------------------------------Merhabalar ben assassins creed valhallada asgarda gittim ve fenriri öldürdüm ondan sonra oyun bana görev vermedi. sorum şu oyun burdan sonra bitiyomu yoksa görevler menüsündeki...
  8. muhammednuh

Assassin's creed valhalla Çok Zor olması.

Merhabalar ben geçenlerde assassin's creed valhallaya başladım ve amacımda dümdüz hiyaden gidip oyunu bitirmekti yani istisnalar dışında hiç yan görev yapmak istemiyordum çünkü birkaçına göz attım ve daha 2.sinden baydım bende dümdüz ana hikayeden gitmeye başladım. ilk başlarda iyidi. (BURDAN...
  9. muhammednuh

AVAST FREE ANTİVİRÜS İYİ Mİ?

Merhabalar avast free antivürüs programı iyi bir antivürüs mü yoksa başka alternatiflere mi yönelmeliyim?
  10. muhammednuh

Assassin's creed oyunlarını sırasız oynarsam olurmu?

Merhabalar ben geçenlerde ac black flag ile seriye başladım ilk başta hiçbirşey anlamadım fakat sonra bu tamınakçılar ve assassin lerin hikayesine youtubeden baktım biraz bilgi edindim en aszından azda olsa black flag de olayları anlayabiliyorum. neyse asıl soruya geliyim ben black flagten sonra...
  11. muhammednuh

Minecraft bedrock editions inmiyor.

merhabalar ben bugun xbox game pass aldım ve mc indirmeye başladım java indi fakat bedrock editions inmedi sonra gidip mc laucnher indirdim ordanda girdim java indi fakat bedrock inmedi. pc yi kapatıp açtım olmadı. microsoft dahil tüm zboz uygulamalarını sıfırladım yine olmadı yardımcı olurmusunuz.
  12. muhammednuh

God Of War bitirici hareket sorunu.

Merhabalar ben yaklaşik gow da 11. saate fln geldim ve suana kadar dogru duzgun ne bitirici hareket nede spartalı ofkesini kulanabildim. hangi tusa atarsam atiyim olmuyor. basılı tutuyom olmuyo bas çek yapıyorum olmuyor. G tusuna atamistim bitirici hareketi yine olmadi baska birseymi yapmam...
  13. muhammednuh

CYBERPUNK 2077 GÖREVİ GEÇEMİYORUM.

Merhabalar ben cyberpunk 2077 de amad smasher boss una geldim fakat 2 saatir deniyorum olumuyor çıldırıcam artık ne yapabilirim bu bossu geçmenin bir yolu varmı? hile bile olsa kabulüm artık hikayede ilerliyemiyorum çünkü.
  14. muhammednuh

RSR TEKNOLOJISI HAKKINDA.

Merhabalar benim rx6600 ekran kartım var ve amd ekran kartlarında rsr teknolojisi var ve bu konu hakinda bazi sorularim var 1. rsr ı kulanirsam cok fazla goruntu kaybi yasarmiyim ornegin benim ekran karti cyberpunkta ultra ayarlarda aksiyon anlarinda 49 53 fps e dusuyor bu durumda rsr ı...
  15. muhammednuh

RDR2 SPOİLER YEDİM...

Merhabalar en başta söyliyim bu mesajda spoiler yok. Merhabalar ben geçenlerde bir pc aldım yaklaşık 1 hafta oldu ve yaklaşık 2 3 aydí rdr2 oynamayı düsünüyordum ve hicte spoiler yememistim simdiye kadar fakat az once youtube shortsta gezinirken adını vermek istemedigım biri shortun başlangıcına...
  16. muhammednuh

UNCHARTED SERİSİNİN TAMAMI PC DE VARMI?

Merhabalar uncharted serisinin tamamı pc de varmı? steam da Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu var bu oyun tüm oyunları mı kapsıyor? örneğin unchartedın önceki oyunlarını oynamadan bunu oynuyabilirmiyim?
Top Bottom