Neler Yeni

RDR2 SPOİLER YEDİM...

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Merhabalar en başta söyliyim bu mesajda spoiler yok. Merhabalar ben geçenlerde bir pc aldım yaklaşık 1 hafta oldu ve yaklaşık 2 3 aydí rdr2 oynamayı düsünüyordum ve hicte spoiler yememistim simdiye kadar fakat az once youtube shortsta gezinirken adını vermek istemedigım biri shortun başlangıcına oyunun belkide en buyuk spoilerini koymus. cok sinirlendim bir uyarı fln da koymamisti videonun basina. neyse benimde sorum su kisacasi oyunun en buyuk spoilerini yememe ragmen rdr 2 den zevk alırmıyım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali yılmaz
Komple hikayeyi bilsen ne farkeder kral bence yinede zevk alırsın. Zamanında videoları izlediğim oyunları oynayabilince ben hiç oynamamış gibi zevk alırdım şahsen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
MehmedVII
Merhabalar en başta söyliyim bu mesajda spoiler yok. Merhabalar ben geçenlerde bir pc aldım yaklaşık 1 hafta oldu ve yaklaşık 2 3 aydí rdr2 oynamayı düsünüyordum ve hicte spoiler yememistim simdiye kadar fakat az once youtube shortsta gezinirken adını vermek istemedigım biri shortun başlangıcına oyunun belkide en buyuk spoilerini koymus. cok sinirlendim bir uyarı fln da koymamisti videonun basina. neyse benimde sorum su kisacasi oyunun en buyuk spoilerini yememe ragmen rdr 2 den zevk alırmıyım.
Hiç sorun değil. Ben oynadığım oyunu önce YouTube'dan izlerdim sonra oynardım eskiden bir şey kaybetmedim.

oraltay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mustafa
Aaaa spoiler yediyseniz o oyun oynanmaz artık ya oyunun tüm manası gitti oynamanın bir anlamı kalmadı, ilgili kanalı şikayet edip engelleyin. (!)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,349
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hiç sorun değil. Ben oynadığım oyunu önce YouTube'dan izlerdim sonra oynardım eskiden bir şey kaybetmedim.
Bende
arkadaşlarım tahtadan Ragnarok açınca kavga falan ediyorlar mesela spoiler yedikleri için garip.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
MehmedVII
Bende
arkadaşlarım tahtadan Ragnarok açınca kavga falan ediyorlar mesela spoiler yedikleri için garip.
Bazen işime geliyordu velet kafayla girdiğim Batman Arkham Asylum'da en kolay bulmacaları bile yapamadığım için silmiştim. Sonra 1-2 videosunu izledim tekrar başladım. Şimdi en sevdiğim combat sistemine sahip oyunlardan biri

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
Oyunu bitirsen yine zevk alırsın

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Yani, ben oynarken aşırı şaşırmıştım mesela. Zevk verir ama bildiğim olayı oynamak bana işkence gibi geliyor.

DeoNade

80+ Bronze
Dostum istersen bütün seriyi izle bütün hikayeyi bil yine de 2 kere bitireceksin. Neden mi?
Oynanış olarak farklı yollardan gidiyorsun birbirini tekrar eden hikayeler yok.
Tabi bu demek değil seçimler yapıyorsun sürekli diye fakat şöyle bir durum var; yoldan bir yabancı geçiyor ve yahut ana görevin içerisindesin. Ön bilgi olmaması adına örnekleme yapıyorum adamın kafasına sık yada sıkma diyecek. Ama senin izlediğin video da adamın kafasına sıkıyor. Bunun gibi bir çok örnek var sadece oyuna başla ve 2 kere bitirebilme enerjini kendine sakla. Ayrıca dünyanın en iyi ve güzel oyununu oynamaya bu kadar çekimser olma...

jımalya

80+ Bronze
sonunu öğrenmen pek de büyük bişe değil normal oynayabilirsin sadece o ters köşe vibe ını alamıcan

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,550
İsim
Kerem Çavuş
Oyun inanılmaz yavaş ilerliyo genel olarak oyunu sevmeyebilirsin ama spoiler yemen oyundan alcağın zevki etkilemez en azından bi 10 saat oynamanı öneririm ona göre kendin karar verirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,754
Üyeler
142,808
Son üye
Xairesoffical
Top Bottom