Arama sonuçları: *

1. Nightless

Öneri Canon Pixma E3440 yazıcı alınır mı?

Bütçe : 1.300 TL Bu Bütçe de baktığımda fazla yazıcı alternatifi bulamadım. Belirttiğim model dışında önerebileceğiniz model var mı? Ev kullanımı için Aylık 2.000-3.000 arası çıktı alınacak siyah beyaz ağırlıklı olacak. Alma sebebi dışarı da ortalama 34 kuruştan çekiyorlar. Dışarıya vereceğim...
  2. Nightless

Öneri Yazıcı içerisinde tarayıcı ve wifi özellikli ne alabilirim?

Merhaba bütçe 800 TL - 1.000 TL arasıdır. Pek anlamıyorum yazıcı işlerinden ondan ötürü herhangi bir ürün paylaşamadım. Hangi ürünü alabilirim belirttiğim özelliklerde. Bu ürün için bütçe yeterli mi fikrim yok. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Ek olarak ofis gibi yerde kullanılacak.
  3. Nightless

Dolap uygulamasından ekran kartı satılır mı ?

Merhaba arkadaşlar dolap uygulamasında süreç nasıl işliyor. Ekran kartını elden değil de bu tarz uygulama üzerinden satma konusunda bilgilerinizi ve ilginizi şimdiden esirgemediğiniz için teşekkürler.
  4. Nightless

MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X Trio 16G ekran kartı alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar başlıkta ve aşağıda belirttiğim gibi MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X Trio 16G Marka model olarak 6000 serisinde alınabilecek bir kart mı ? Alınacak kart ise fiyat olarak en fazla ederi nedir ?
  5. Nightless

Aydınlatma paneli PC için VGA ve Kasa ürünlerini nereden temin edebilirim ?

Merhaba Türkiye kanalında sitelerde bulamadım veya tam net şekilde arayamadım sanırsam. Bu tür ürünler nereden temin edebilirim ...
  6. Nightless

2080ti 2.Elden alınır mı ?

Merhaba ekran kartını değiştirme kararı verdim ama sistemdeki işlemci ve güç kaynağı 2080ti için yeterli mi ?
  7. Nightless

Öneri Gaming oyuncu koltuğu önerisi verebilecek var mı ?

Bütçe : 900 TL Merhaba Forum üyeleri biraz bütçe bu konuda sıkışık durumda 2 hafta sonrasında almayı planlıyorum şimdiden bir ön bilgi olsun dedim. Kilo 115 Boy 1.88 orantısına göre nasıl bir koltuk almalıyım ne tercih etmeliyim bütçeyi kesinlikle arttırmak gerekli mi ? Önerileriniz ne şekilde...
  8. Nightless

Çözüldü✓ SAPPHIRE Rx 5500xt 8gb Nıtro+ Argb Fiyatı ne kadar eder ?

Merhaba arkadaşlar belirttiğim ekran kartını satıyım diyorum şöyle 5000 TL bandına gelip bana 3000 3500 filandan bahsetmeyin lütfen. 5500xt 8 gb modellerin fiyatı belli hele ki elimdekinin fiyatı onlardan daha fazla bir değer olduğu apaçık ortada. Asıl konu sattım sonra ne yapacağım msi 5500 xt...
  9. Nightless

RUSH Stamina RGB Fanlı 80+ Bronz Güç Kaynağı Alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar linki bırakıyorum https://www.rushtr.com/urun/rps6510-stamina-guc-kaynagi/ Bu fiyata hemde RGB özellikte güç kaynağı fikirleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  10. Nightless

Turkcell Pasaj hakkında neler düşünüyorsunuz ?

merhaba Turkcell pasaj satış sitesi açmış bu konu hakkında olumlu olumsuz olarak tartışmaya hoşgeldiniz. https://www.turkcell.com.tr/pasaj
  11. Nightless

DFS Bilgisayar güvenilir mi ? Alacağım ürün F/p ürünü mü ?

N11 üzerinden bizzat bu kasayı alacağım hem ANKARA'da imiş yerleri bende Ankaradayım aslında birde zaten fiyat olarak en uygunu diyebilirim. Alacağım ürün altta belirtilmiştir. https://urun.n11.com/diger/darkflash-dlx21-mesh-650w-80-rgb-mid-kasa-P462122336 Ek olarak kasayı Game Garaj'ta...
  12. Nightless

Portikon Alışveriş Sitesi İkinci İstanbul Bilişim vakası mı?

Merhaba bu gün böyle bir habere denk geldim. Bu siteler neden çoğalıyor insanlar neden mağdur oluyor. Şikayet var üzerinde baktığımda kimseye ürün gönderilmemiş para iadesi olmamış. Bu konu hakkında düşüncelerinizi alabilirim ve bunun gibi siteler varsa lütfen konuya destek olup paylaşalım.
  13. Nightless

Black Friday nedir ?

Black Friday hakkında merak edilenler. Oldukça fazla konu açıldığı için aydınlatıcı olacağını düşünüyorum. Black Friday (Kara Cuma) nedir? Black Friday, Amerika'da şükran gününden sonra gelen ilk Cuma gününe verilen addır. Kara Cuma 1932 yılından itibaren Noel alışveriş sezonunun başlangıç günü...
  14. Nightless

Herkes Kara Cuma diyor ama n11'in 11.11 Günleri var.

Merhaba arkadaşlar Kara cuma'dan daha önce her yıl olan n11'in 11.11 günleri var yani Kasım 11 günü olarak tarihinde n11'in vurgusuna ithafen yapılan sürprizler dağıtılan kuponlar mevcut sizce bu günde bir kaç ürün alınabilir mi beklemeye gerek var mı ?
Top Bottom