Neler Yeni

Dolap uygulamasından ekran kartı satılır mı ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Merhaba arkadaşlar dolap uygulamasında süreç nasıl işliyor. Ekran kartını elden değil de bu tarz uygulama üzerinden satma konusunda bilgilerinizi ve ilginizi şimdiden esirgemediğiniz için teşekkürler.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Merhaba arkadaşlar dolap uygulamasında süreç nasıl işliyor. Ekran kartını elden değil de bu tarz uygulama üzerinden satma konusunda bilgilerinizi ve ilginizi şimdiden esirgemediğiniz için teşekkürler.
Ekran kartına etek giydir bindallı diye sat

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
istediğin seyi satarsin trendyolun uygulamasi komiston fazla aliyorlqr yuzde 10.mesela 1. 000tl urun satsan 100tl kesiyor. 1. 111tl koyman lazim ürünü 111tl komisyon gider senin hesaba 1000tl yatar.urunun herhangi bir sorunu varsa yazin.tum sorunlarini detayli yazdiktan sonra aciklamaya urun kesinlikle belittigim gibidir iade kabul etmiyorum diye yaz.
alan kisinin belirttiginiz gibi degilse sorunlari eksik falan yazmissaniz iade hakki vardir. normalde de vardir zaten.
urunu sattiktan sonra site kargo kodu verecek onunla gondericeksin. kargo ucreti sitede belirtiyorsun karsi odemeli veya senin tarafindan. karsi odemeliyse o kisi 10tl civari kargo oduyor odeme ekraninda

Son düzenleme:

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
istediğin seyi satarsin trendyolun uygulamasi komiston fazla aliyorlqr yuzde 10.mesela 1000tl urun satsan 100tl kesiyor. 1100tl koyman lazim ürünü 100tl komiston gider senin hesaba 1000tl yatar.urunun herhangi bir sorunu varsa yazin.tum sorunlarini detayli yazdiktan sonra aciklamaya urun kesinlikle belittigim gibidir iade kabul etmiyorum diye yaz.
Çok teşekkürler ederim. Açıklayıcı şekilde durumu belirttiğiniz için. Güzel yerlere temas yapmışsınız. Aynı süreci uygulayacağım. Kafamda takılan en bariz olay iade süreci idi onu da dediğiniz şekilde belirtirsem problemsiz satış gerçekleşebileceğini düşünüyorum.

HT-WETA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Heykelli
Ürünü doğru kategoriye görselleri ve özellikleriyle yüklüyorsun ve ürün dolap ekibinin onayına gidiyor onaylandıktan sonra satışa açılıyor, yalnız koyduğun fiyattan %10 komisyon kesiliyor. Ayrıca ürünü fiyat tekliflerine açarsan karşılıklı olarak tekliflerde buluna biliyorsunuz. Ürün satıldıktan sonra sana bir kod veriyor sen ürünü paketleyip kargoya gidiyosun orda senden o kodu istiyorlar kod doğruysa alıyolar ve kargo alıcının eline geçince alıcı kargonun ona geldiğini uygulamadan onaylayınca para senin hesabına geliyor eğer teslim süresinden 3 gün sonra hala onaylamamışsa uygulama otomatik olarak onaylıyor ve para dolap hesabına geliyor ondan sonra sen ıbanını uygulama girip parayı aktar yapınca para ertesi gün hesabına geliyor. Başka sorular olursa dolap destek var onlara sorabilirsin.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bilgi ve tecrübelerinizi aktarıyorsunuz sanırsam. Teşekkürler ederim.
Evet tecrübelerimi paylaşıyorum lakin daha önce ekran kartına değil başka bir şeye etek giydirip sattım çok yakıştı tavsiye ederim

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünü doğru kategoriye görselleri ve özellikleriyle yüklüyorsun ve ürün dolap ekibinin onayına gidiyor onaylandıktan sonra satışa açılıyor, yalnız koyduğun fiyattan %10 komisyon kesiliyor. Ayrıca ürünü fiyat tekliflerine açarsan karşılıklı olarak tekliflerde buluna biliyorsunuz. Ürün satıldıktan sonra sana bir kod veriyor sen ürünü paketleyip kargoya gidiyosun orda senden o kodu istiyorlar kod doğruysa alıyolar ve kargo alıcının eline geçince alıcı kargonun ona geldiğini uygulamadan onaylayınca para senin hesabına geliyor eğer teslim süresinden 3 gün sonra hala onaylamamışsa uygulama otomatik olarak onaylıyor ve para dolap hesabına geliyor ondan sonra sen ıbanını uygulama girip parayı aktar yapınca para ertesi gün hesabına geliyor. Başka sorular olursa dolap destek var onlara sorabilirsin.

İletmiş olduğunuz cevap Dolap rehberi desek yeridir. Çok teşekkürler ederim engin bilgi ve tecrübelerinizi aktardığınız için.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Satılır.
Ben kulaklık satmıştım örneğin ama sorun yaşamadım.
Elinde çalışır şekilde videoları falan bulundur tarih falan yaz kağıda videoda
Zaten sorun olacağını sanmıyorum.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M

Utkuu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
utku canverdi
istediğin seyi satarsin trendyolun uygulamasi komiston fazla aliyorlqr yuzde 10.mesela 1000tl urun satsan 100tl kesiyor. 1100tl koyman lazim ürünü 100tl komiston gider senin hesaba 1000tl yatar.urunun herhangi bir sorunu varsa yazin.tum sorunlarini detayli yazdiktan sonra aciklamaya urun kesinlikle belittigim gibidir iade kabul etmiyorum diye yaz.
alan kisinin belirttiginiz gibi degilse sorunlari eksik falan yazmissaniz iade hakki vardir. normalde de vardir zaten
1100 koyarsa da 110 TL keser ama

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,182
Üyeler
141,546
Son üye
eren keskin2525