Arama sonuçları: *

1. Nightless

Apu işlemcilerin fiyatı neden düşmüyor ekran kartı fiyatları düşerken

Merhaba düşündüğüm mantıklı bir olay mı bilmiyorum lakin sonuçta işlemci fiyatları yükseldi ama ekran kartının fiyatları düşüyor iken şuan apu işlemci zaten almak mantıklı mı en kotu 6500xt ekran kartı alsam 5500 işlemci alsam kat kat daha mantıklı oluyor. Alacağımız apu işlemciler örnek en çok...
  2. Nightless

Öneri 6500xt için 4.0 destekli amd işlemci neler alınabilir?

Merhaba soru başlıkta belli bütçe sormayın sadece AMD olarak ve 4.0 desteği olan işlemci arıyorum. Kullanılacak ekran kartı : 6500xt modeldir. İşlemci tarafından hangisi dengesinde ise ona göre önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.
  3. Nightless

B550 Anakart'a 3000G işlemci kullanmam mümkün mü?

Merhaba zor durumlardan ötürü başlıkta belirttiğim gibi kullanım yapılacak. Sizce ne kadar mantıklı olur. Bütün bileşenler parçalar mevcut ek olarak ramler 3600mhz.
  4. Nightless

Öneri Amd Dahili grafiğe sahip işlemci ne alınabilir?

Bütçe 2.500 TL Sadece CS GO ve Dota 2 oynanacaktır.
  5. Nightless

AMD Ryzen 7 5700G alınır mı?

Elimde MSI b550 edge Wi-Fi modeli var RAM olarak 3600mhz 2x8 GB RAM mevcut lakin bu ekran kartı stoklarında koşturmak beni bunalttı sizce bu tür işlemciyi alıp birde gerekirse sıvı soğutma alıp işimi görebilirmiyim. Ekran kartı düşünmüyorum cidden bıktırdı. Gerekirse sadece CS ve Dota 2 oynarım...
  6. Nightless

Corsair TM30 Termal Macun aldım amd işlemci de kullanılır mı?

Ürün aşağı da belirttiğimdir. Performansı nasıldır? AMD işlemci üzerinde kullanılır mı? Hep görsel tarafta Intel kullanılmış acaba dedim farklılık oluyor mu bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. https://www.incehesap.com/corsair-tm30-2-5gr-termal-macun-fiyati-46692/
  7. Nightless

İşlemciyi kutuya koyarken pinleri yamulttum

Takarken sıkıntı yok çıkartırken sıkıntı yok kutuya koyarken nasıl ters koydum cidden anlam veremiyorum ve pinleri yamulttum nasıl kurtarabilrim. Sadece 2 köşe sıkıntılı oda kutuyu kapatırken. Kalem ile olur mu? Ama eğilme söz konusu olduğu için kalemle zor gibi. Sizden bu konu hakkında...
Top Bottom