Arama sonuçları: *

1. FronX

Mouse takılıyor ne yapmalıyım?

Mouse'u durmadan kaydrıınca ekranın ortasına kadar geliyor kaydırmaya devam etsemde kalıyor sonra gitmeye devam ediyor mouse: delux m800 pro (3395)daha 2 hafta oldu alalı
  2. FronX

1000-1500 arası mouse önerisi

3395 sensör ve wireless şarjlı olursa iyi olur şuan aklımda darmoshark n3 var duruma göre m3'de düşünebilirim bi de delux m800pro var fakat ön siparişte olduğu için pek güvenemiyorum 1500'ü de geçebilirim fakat çok gerekli bulmuyorum yine de önerebilirsiniz
  3. FronX

Xm1r driver ayarları

mouse bugün elime ulaştı yazılımı kurdum hangi ayarları yapayım
  4. FronX

Rival 3 wireless valorant ta takılıyor

Valorant oynarken kafayı yiyorum mouse sürekli takılıyor bi türlü çözümünü bulamadım xm1r aldım ama o da 2 3 güne anca gelir yapabileceğim bir çözüm var mı mousepad kaynaklı değil 3 4 tane mousepad de denedim
  5. FronX

900tl'ye Endgame gear xm1r aldım h.o?g.o?

Dün gece Connect game sitesinden satın aldım trendyol hepsiburada da falan 1000tl iken burda 900tl idi orada da bu satıcı satıyor ama kendi sitesinde daha ucuz sizce h.o/g.o?
  6. FronX

1000tlye endgame xm1r mı 450tl ye hk gaming mira s mi

Arkadaşlar çok arada kaldım forumdan bir arkadaşımız 450tlye verebileceğiniz söyledi mira s phantom modelini ama şuan endgmae xm1r çoğu yerde 999tl sizce ne yapmalıyım arkadaş çok kullanmamış cs valo tarzı oyunlar oynuyorum iyi bir şey almak istiyorum
  7. FronX

Endgame XM1R 999tye alınır mı

Arkadaşlar razer viper mini kullanıyordum daha 1 ay önce almıştım ama elime küçük geldiği için onu satıp daha üst seviye bir şey almak istedim 400e sattım genelde fps oyunları oynuyorum cs valo gibi Endgame XM1R ın fiyatını ilk defa bu kadar düşük gördüm 999tl ye satılıyor şuan onu almam için de...
  8. FronX

Razer Viper Mini alınır mı

Elim biraz küçük o yüzden fazla büyük ve yüksek mouse almak istemiyorum bu iyi gibi 500 TL ye değer mi
  9. FronX

Razer Deathadder V2 822TL alınır mı?

Mouse arıyordum FPS oyunları için bu fiyatlara pek görmüyordum bu mouse u satıcı güvenilir midir üründe bir sıkıntı olmaz değil mi sizce alınır mı? link...
  10. FronX

max 700 TL gaming mouse

700 bütçe var max fiyatına değicek en iyi ürünü almak istiyorum steelseries qck large mouse padim var steelseries rival 3 wireless la fps oyunlarında güzel performans alamadığım için değiştiricem hyperx ve razer arasındayım
  11. FronX

max 500 TL kablolu mouse

FPS oyunları için güzel bir mouse arıyorum şuan steelseries rival 3 kullanıyorum ama fps oyunları oynarken biraz yüksek geldiği için sağa sola kaydırırken sıkıntı olabiliyor razer mamba elite kadar büyük olmayan ama fazla küçük de olmıyacak şekilde bir mouse önerebilir misiniz
Top Bottom