Arama sonuçları: *

1. FronX

1500TL klavye (Brown switch + hotswap + %60)

Brown switch ve hotswap kesin olursa iyi olur duruma göre yellow switchde tercih edebilirim klavyenin rengi beyaz olursa iyi olur 1500 bütçem var üstüne çıkamam (aliexpress veya banggood'dan almayacağım)
  2. FronX

Royal Kludge RK61 vs Redragon k530 Draconic

ikisinden birini alacağım hot swap ve brown switch olması ilk tercihimdir red'e de yönelebilirim sizce hangisini alayım daha uzun ömürlü ve sorunsuz olur...
  3. FronX

1000-1500TL arası klavye önerisi

klavyemi bir iddia yüzünden kaybettim 1000-1500 arası bütçem var yurtdışından almayı pek tercih etmiyorum tr olursa iyi olur red blue veya herhangi bir switch farketmez şimdiden sağolun Klavyem altta ki bu arada basım hissini sevmiyordum zaten...
  4. FronX

Garanti belgesini nasıl doldurmalıyım

Redragon k568r klavyemi 1 ay önce almıştım şuan d tuşu sorunlu o yüzden garantiye göndereceğim aşağıya koyduğum belge de nereleri doldurmam gerekiyor tam olarak (telefondan koyacağım için 1 dk sonra atacağım fotoğrafı) 1677944080 Telefondan yükleyemedim hata verdi internetten buldum
  5. FronX

Redragon k568r d tuşu sorunlu

Bahsettiğim klavyeyi alalı 1 ay falan oldu valorant oynarken sürekli a ve d tuşuna basarak peek atıyorum onu yaparken farkettim arada bütün işlevini kaybediyor d tuşu sonra bir de klavye testiyle bakayım dedim arada basıyor arada basmıyor şuan bunu yazarken bile d tuşuna bastığımda bazen...
  6. FronX

Red switch tam olarak nasıl oluyor?

Yaklaşık 2 yıldır blue switch mekannik klavye kullanmaktayım daha önce hiç red switch kullanmamıştım blue fazla ses çıkarıyor diye red switche geçmek istedim ve küçük bir klavye almak istedim Redragon k568r Dark Avenger modelini aldım ama tılayınca sanki switch yokmuş gibi hissediyorum bu normal...
Top Bottom