Arama sonuçları: *

1. F

Bilgisiyarım kapandı açılmıyor

Birden bire bilgisiyarım kapandı herşeyi yaptım açılmıyor fişler takalı taktım çıkardım düzelmiyor neden böyle oluyo 2-3 hafta önceden beride bilgisiyarımda kare gibi çizgiler cikiyodu önceki konuya atmistim resmini yardım edebilirmisiniz
  2. F

Valorant ara sıra drop sorunu

Ara sıra drop yiyorum neden oluyor neyde sorun var bilgisayarımda iyi 600-400 FPS alıyorum
  3. F

Temiz kurulum için bu usb uyumlu mu?

https://www.hepsiburada.com/kingston-32gb-usb-3-2-exodia-datatraveler-exodia-black-white-p-HBV000018NS8J?magaza=Hepsiburada kasamın ön girişinde 3.0 girişi var 2 tane
  4. F

Uyumluluk modu ayarları nasıl olmalı

Ellememe gerek varmı bu ayarları
  5. F

Oyunda Ekran yırtılması

Oyun oynarken ekran yırtlıyor g-sync açıyorum o bile fayda etmiyor oyun içi fpsimi monitörümün hz değerine sabitliyorum olmuyor sace v-sync açınca düzeliyor bu neyden oluyor genelde 600-300 fps arası alıyorum hep monitörüm 144 hz acaba monitörüm hz değerinin üstünde aldığım içinmi yırtılma...
  6. F

Monitörümdeki bu özellik nedir ve ne işe yarıyor?

Bilgili biriler yardımcı olabilirmi
  7. F

Çözüldü✓ Furmark test sonuçları

Değerlerim nasıl
  8. F

Furmark testi nasıl yapılmalı

Testi bu şekilmi başlatıyım monitörüm 1080p ama Kartım 3060 TI yanıltıcı sonuç verirmi 1080p nasıl yapmalıyım Birde GPU-Z ye testi başlatmadan hemen öncemi başatlalıyım bittikten sonrada çıkıp hemen ss mi almalıyım?
  9. F

PC ye sürekli format atmak zararlımı

zararlımı sizce
  10. F

Çözüldü✓ Windows 11 yükleniyor yazısı

Win 11 e format atıyorum ama sabahtan beri bu ekranda ne yapmam lazım
  11. F

Bu sisteme kaç hzlik monitör yakışır

Ekran Kartı = Asus Tuf RTX 3060 TI işlemci = R5 5600X Anakart = Asus Prime A520M-A Ram = Adata Spectrix D41 16 GB 8x2 SSD = WD Blue SN 750 Gen 3x4 M.2 SSD 3500 Okuma 2300 MB yazma
  12. F

Çözüldü✓ Microsoft sitesinde sıkıntımı var

Windows 11 i yüklicem ama sitesi açılmıyor ıso dosyasınınki açılmıyor sace farklı tarayıcıda denedim aynı sizdede aynısı varmı
  13. F

Frame time yüksekliği

frame time yükselince oyunun akıcılığı bozuluyor neyden oluyor monitördenmi pc parçalarındanmı çözümü nedir
  14. F

Frame time yüksekliği

frame time yüksekliği neden olur neyle alakalıdır?
  15. F

Fps çok iyi ama oyunlar akıcı değil

144 Hz monitör kullanıyorum ekran kartım 3060 Ti R5 5600X FPS çok iyi ama sanki bir sıkıntı var gibi akıcı değil gibi G-Sync de açtım V-Sync her şeyi yaptım, olmadı. Benim arkadaşta 1660 Super ve R5 3600X var FPS benimkinden çok az ama daha akıcı. Acaba onun interneti 1000 Mbps benimki 32...
  16. F

Resize barı açmalımıyım

resize bar açıktı bi arkadaş fps düşürüyo droplara neden olabiliyo diye kapattım doğrumu sizce açmalımıyım tekrardan?
  17. F

Akım korumalı priz önerisi

4 prizi olan akım korumali priz önerir misiniz? elektirik gittiğinde bilgisiyara zarar vermemesi içinde
  18. F

Prime95 testini nasıl başlatıcam

nereden başlatıcam pek anlamıyorumda
Top Bottom