Arama sonuçları: *

1. Redmental

Yardım B450M S2H Razer Black Shark V2 X kaldırır mı?

Blackshark V2 X almaya karar verdim ancak anakartın ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum. Bu mikrofona etki eder mi onu da bilmiyorum, benim için mikrofon da önemli. Anakartın ses kartı Realtek ALC887. Eğer mikrofona güzel bir etkisi olacaksa ve kulaklığın ayarlarıyla iyice oynayabileceksem bir...
  2. Redmental

Öneri 1000-1200 TL Kulaklık Önerisi

1000-1200 civarında bütçem var mikrofonu güzel olan bir kulaklık arıyorum.
  3. Redmental

Öneri Müzik Dinlemek İçin Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Merhaba , yaklaşık 1 haftadır genel olarak müzik dinlemek için vereceğim parayı hakeden bir kulaklık arıyorum. Dışarı çok ses vermemesi ve kaliteli ses iletmesi önemli. Anker Soundcore tarzı olabilir. Modellerine çok bakmadım önerilerinizi bekliyorum. *Bütçe 250-350 TL arası*
  4. Redmental

HyperX Cloud ll Alınır mı ?

Kulaklığın çıkarılmasının 6. yılındayız sizce hâlâ alınır mı ? Sıfır buldum sadece açılıp denenmiş PC toplamaktan vazgeçtiği için 650 TL'ye satıyor adam elden alacağım. Yani yıllar önce çıkan kulaklık yerine bu fiyata daha iyi alternatif var mı ?
  5. Redmental

Öneri 300 ₺ F/P Kulaklık Önerisi

Mikrofonu ve dışarı ses vermemesi önceliğim. Maksimum 300 TL bütçem var. Önerilerinize açığım. Bütçeyi biraz arttır şunu al diyip 380 TL'lik kulaklık atmazsanız memnun olurum.
  6. Redmental

Öneri 300 TL Civarı Kulaklık Önerisi

Rahat ve mikrofonun iyi olması şart. Sağ kulağımın rahatsızlığından dolayı şuan ki kullandığım ve zor ayakta duran kulaklığım çok acıtıyor. 350 TL'ye kadar çıkabilirim. 350 TL üst limit diye 370-400 TL'lik kulaklık atmazsanız memnun olurum. (Trust Blizz önermeyin)
  7. Redmental

Öneri F/P Kulaklık Önerisi

Maksimum 200 TL bütçem var. Güzel bir kulaklık arıyorum önerileriniz nedir ?
  8. Redmental

[İNCELEME] Turbox GT-7000 Kulaklık Hk.

Öncelikle herkese iyi forumlar. Hemen "Turbox" kelimesini görünce linç etmeyin , bu sefer bir F/P ürün ortaya çıkarmışlar :) Bu kulaklığı yaklaşık 3.5 yıldır aktif olarak , hırpalaya hırpalaya kullandım ve hâlâ kullanıyorum. Şimdi diğerleri gibi süslü laflara girmeden TURBOX GT-7000 'in iyi ve...
  9. Redmental

Yardım Aynı Anda İki Kulaklık Kullanımı

Arkadaşlar kuzenim ile korku oyunu oynamak istiyoruz ama iki kulaklığı aynı anda çalıştıramıyoruz. Birini monitöre diğerini kasaya takıyoruz olmuyor. Sadece ya monitörden ya da kasadaki kulaklık girişinden ses geliyor. Kasada iki tane kulaklık girişi var ama o da olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
Top Bottom