Arama sonuçları: *

1. B

Anakartın işlemciyi besleyememe durumu?

Kullanılan anakartın işlemciyi besleyememe durumu olur mu ? b550 anakart 5950x işlemciyi besleyebilir mi? Nasıl anlarız?
  2. B

1 Haftalık Sistem Görüşlerim

Merhaba arkadaşlar tam 1 hafta önce alta parçalarını yazdığım sistemi topladım ve kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşmamı istemişti bazı arkadaşlar o yüzden bu konuyu açıyorum. İlk başta fan ayarlarını yapmadığım için işlemci stres testinde 90 - 91 dereceleri gördü bu durum canımı baya...
  3. B

Ekran kartının sadece %20 sini kullanıyor

Msi afterburner ile ilk kez fps testi yapıyorum işlemcinin %2-10 u arasında ekran kartının ise %5-20 si arasında kullanıyor oyunlarda neden acaba? 5950x ve 3090 ventus 1635368223 Cs go ve gta 5 te denedim oyun olarak
  4. B

Sonunda Sistemim Geldi !!

Arkadaşlar daha iyisi sizin olsun sonunda sistem geldi. Anakart ve ekran kartı driverlarını güncelledim. Antivirüs ve programlarımı oyunlarımı vs kurdum. Abdullah beyin yeni pc alınınca yapılacaklar videosundaki adımları izledim şuanlık sorunsuz gibi. Yapmam gereken bir ayar vs var mıdır şuan...
  5. B

Bu Sistem Üzer mi? (Sipariş verdim)

3 gün önce sipariş verdim şuan montaj aşamasında sanırım 3-4 güne elimde olacak ama neredeyse her parçasını beğenmeyen birileri çıktı. (Ventus olmamış , ramlar kötü , psu yetersiz , anakart kötü , kasayı kötü seçmişsin , işlemci fazla olmuş vs.) Böyle olunca insan kötü hissediyor acaba yanlış...
  6. B

Yüksek Bütçeli (Oyun render) Seçimler Mantıklı Mı?

MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC 24GB GDDR6X 384 Bit Ekran Kartı MSI B550-A PRO 4400mhz(OC) M.2 AM4 ATX Anakart Corsair 1TB MP600 PRO Okuma 7000MB-Yazma 5500MB M.2 SSD (CSSD-F1000GBMP600PRO) MSI MAG CoreLiquid 240R RGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu MSI 850W MPG A850GF 80+ Gold Tam...
  7. B

Biostan fan ayarını silent(sessiz) moda almak

Dostlar işlemci amd 2700x aşırı fan sesi geliyor diye biostan işlemci fan ayarını standarttan silent moda aldım. Bir sorun oluşturur mu ? Bu durumun takibini nasıl yaparım. ? Resmen rahatladı oda standart moddayken eziyet oluyordu ses şuan sakinledi bilgisayar. Birde başka sorumda render alırken...
  8. B

Hazır sistem aldım çok gürültülü çalışıyor

Hazır sistem aldım teknobiyotikten Teknobiyotik R1 AMD Ryzen 7 2700X 3.9GHz, RX580 8GB, 16GB Ram, 512GB m.2 SSD Çok gürültülü çalışıyor sistem hiç bir işlem yapmazken dır dır dır sanki bir yere bir şey sürtüyor gibi ne yapabilirim
  9. B

Hazır sistem kargo süreci

İyi forumlar arkadaşlar. Teknobiyotikten hazır sistem sipariş ettim geçen hafta perşembe günü 09.04.2020 de bugün montaja verildiği yazdı saat 6 gibi. Tahmini ne zaman kargoya verirler bilgisi olan arkadaşım var mı ?
  10. B

Seçilen Parçalar Ve Monitör Yorum

Sağlıklı günler dilerim. Öncelikle belirteyim bilgisayar ve parçalardan çok anlamıyorum. Kurgu ve montaj için render bilgisayarı arıyorum. Teknobiyotikte şu bilgisayara denk geldim youtube da videosunu da izleyince yeterli gibi geldi. Sizin yorumlarınızı almak istedim. Hiç oyun oynamıyorum...
  11. B

Video montaj render bilgisayarı

Sağlıklı günler dilerim. Video montaj ve render için bilgisayara ihtiyacım var. Laptop kullanıyorum ama premier pro ve after effects kullanırken kasmaya başladı. Performanslı kullanabileceğim monitör + kasa 8 bin TL limitim var oyun oynamıyorum sadece bu söylediğim programları kullanıyorum...
Top Bottom